Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki, jest taka sprawa, że poszukuję kogoś kto ma na nazwisko "Czwartek". Otóż już tłumaczę po co i dlaczego!

Mój rozowypasek ostatnio miał strasznie ciężki dzień. Krótko mówiąc, co się mogło nie udać, to się nie udało. Było to w ostatni czwartek. W ramach poprawiania humoru zacząłem żartować, że jeżeli chce, to sobie przeprowadzę poważną rozmowę z tym "czwartkiem", i jeszcze przeprosi za swoje zachowanie. Różowy stwierdził, że chciałaby to zobaczyć.

Ostatnio mieliśmy rozmowę o planach sylwestrowych, więc zaproponowałem jej, zakład: jeżeli załatwię jej, że czwartek ją przeprosi za ostatnie zachowanie, to ona zgodzi się, bym to ja wybrał nam plany sylwestrowe. Różowa przyjęła zakład nie domyślając się co mi po głowie chodzi i myśląc, że zakładam się o rzeczy niemożliwe. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Stąd moje pytanie: czy jest jakiś Czwartek na sali? A może znacie jakiegoś Czwartka lub jakąś Czwartek z poczuciem humoru? Jeżeli tak, to prosiłbym o PW. W ramach odwdzięczenia się chętnie wyślę Czwartek/Czwartkowi/ewentualnemu pomocnemu Mirkowi czy Mirabelce mały prezent. :)

PS. Jeżeli nie znasz, będę wdzięczny za + dla zasięgu. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki
  • 29