Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
2'

Karta postaci

Instrukcja gry

Discord graczy

Wątek do pytań (lub na discordzie)

-Przyszedłem tu, aby cię wyzwać!
-Po co przyszedłeś?
-Wiesz po co przyszedłem?
-Nie.
-To nie ważne i tak wygram!
Krzywy Flet miał dość nieudolnego dowództwa Groźnego Niedźwiedzia. Wódz działał zbyt pochopnie, lekkomyślnie i bez przygotowania. Próby rozmowy okazały się bezowocne, dlatego Krzywy Flet zdecydował się na rozwiązanie ostateczne. Odsunięcie Groźnego Niedźwiedzia od władzy. A jedyna możliwość, aby to zrobić, to przejęcie władzy poprzez Święty Pojedynek na śmierć i życie. 
-Krzywy Flecie! - odezwał się Lecący Orzeł - rzucając wyzwanie Groźnemu Niedźwiedziowi podejmujesz ryzyko walki na śmierć i życie. Poza tym, jeżeli zwyciężysz zostaniesz nowym wodzem. To nie tylko wielka sława, ale także ogromne brzemię, czy jesteś tego świadomy?
-Tak. - odpowiedział hardo Krzywy Flet, akcentując kropkę na końcu wypowiedzi.
Groźny Niedźwiedź niemal wbrew sobie milczał. Patrzył z nienawiścią na Krzywego Fleta i czekał cierpliwie aż Lecący Orzeł dopełni rytułału, zada pretendentowi wszystkie pytania, przywoła wszystkie duchy i dopełni tych szamańskich rzeczy. Gdy skończył, Groźny Niedźwiedź przemówił:
-Ja niby jestem lekkomyślny?! To dzięki mnie w naszym plemieniu jest tylu wspaniałych wojowników, tylu mądrych rzemieślników! To ja poprowadziłem nas przez 5 lat wygnania i dzięki mnie jesteśmy silni jak nigdy dotąd!
A ty jesteś smierdzacym tchórzem! Wyzywasz mnie choć wiesz że jestem ranny. Ale to nic. Zmiażdżę cię jak robaka, którym jesteś.
Lecący Orzeł powiedział:
-Krzywy Flecie. Możesz wygłosić swoją mowę. Pozostali, jeżeli ktoś z was zna powód dla którego tych dwóch nie może się pojedynkować niech przemówi teraz lub zamilknie na wieki…

*

@Ex2light czy chcesz aby pojedynek był czysty czy z dozwolonymi narkotykami, pw do mnie lub komentarz

@Ex2light wyzwał wodza Groźnego Niedźwiedzia na Święty Pojedynek. Gracze mogą wyrazić swoje poparcie dla pretendenta lub dotychczasowego wodza. Gorący doping może czasem zdziałać cuda. Poza tym, w wypadku nieprzewidzianych okoliczności warto opowiedzieć się po którejś ze stron. Czas do
poniedziałku 16.12.19 23:59**

#kilofyirewolwery
Akumulat - 2'

Karta postaci

Instrukcja gry

Discord graczy

Wątek do pytań (lub na ...

źródło: comment_lyqXeKMWm9ZQpiwjTZJNBtc45e3AF8Qp.jpg

Pobierz
  • 54
Szalona Sraczka - brat Krzywego Fleta

- Wódz 5 lat przewodniczy na naszym wygnaniu. Ale weźcie pod uwagę przez kogo w ogóle na to wygnanie musieliśmy pójść. Przecież do groźny niedźwiedź (specjalnie z małej) prowadził kampanie przeciw białym w której straciliśmy większość naszych wojowników. To On nieudolnie dowodził i doprowadził do ogromnej porażki mimo olbrzymiej przewagi jaką wtedy mieliśmy. A teraz gdy jest nas mniej zamiast walczyć rozważnie próbuje tej samej nieudolnej
Giętkie Źdźbło
Kilka godzin wcześniej...
- Wodzu, wodzu! Mam taki super pomysł z naszymi wilk..
-NIE TERAZ SZAMANIE, NIE WIDZISZ, ZE JESTEM ZAJĘTY PLANOWANIEM? - wykrzyknął Groźny Niedźwiedź, tak potężnie, że aż zachwiały się ścianki tipi
- Ale to naprawdę super pomysł! Uczyni nas mobilniejszymi i w ogóle... - Nie ustępował Giętkie Źdźbło
- Źdźbło, #!$%@?!
- Giętkie Źdźbło, tępy #!$%@?...
- Co takiego? - Groźny Niedźwiedź uniósł brwi
- Hm? Nic
Wilczarz

Wskakuje na konia żeby zebrać uwagę zgromadzonych i głośno nawołuje
Ludzie, ludzie zwariowałem! Paciorki rozdaję! Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może. Obstawiajcie tylko u mnie wynik Świętego Pojedynku! Jeden do dwóch na Groźnego Niedźwiedzia i jeden do pięciu na Krzywego Fleta! Co? Słucham? Tak Sandale, można stawiać skrętami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Akumulat:

Pojedynek pomiędzy Groźnym Niedźwiedziem, a Krzywym Fletem miał się niedługo zacząć. Całe plemienie było w poważnym nastroju, gotując się na niespodziewane... całe oprócz Byrdie która przybyła na to dostojne zgromadzenie z pomponami, ubrana w cekinowy, błyszczący strój oraz w towarzystwie dwóch kolejnych wiewiórek.

— Krzywy Flecie — krzyknęła do pretendenta — jestem z tobą, będę cię wspierała. Helga i Ingeltrude też.

— Zamknij się Komarzyco, chce się skupić — odparł
Zerri - @Akumulat: 

Pojedynek pomiędzy Groźnym Niedźwiedziem, a Krzywym Fletem miał ...

źródło: comment_OZyJSyFJaAfBVhQblOgc37x4BjLXgC7e.jpg

Pobierz
Spizgany Renifer

Gwar, krzątanina. Niespokojne głosy, niewyraźne słowa. Szum trawy i tupot małych stóp. To usłyszał w wigwamie. Wychylił się z niego niechętnie i zauważył, że szykuje się jakaś walka. Kolejna brutalna potyczka. Czy my naprawdę nie potrafimy się wyluzować?! Podszedł do tłumu i zauważył, doszły do niego głosy, że Krzywy Flet chce pojedynkować się z wodzem. Nie mógł wytrzymać. Strata Dziobaka Boba spowodowała, że miał na razie dość przelewu krwi. Zaciągnął