Wpis z mikrobloga

Hej. Zauważyłem, że na Facebooku jest tyle ludzi na grupach, którzy się dzielą sposobami na to, by móc zarabiać w Internecie. Z jednej strony fajnie bardzo, ale patrząc z drugiej strony, by nie zgadać się przypadkiem z jakimś oszustem, gdzie zostać by było można tylko z długami. To nie byłby dobry pomysł na biznes. :P Co sądzicie o tym? Po najgłupsze z możliwych typu, że zakładasz konta bankowe i dostajesz bonusy $ za rejestrację itp. Takie oferty dostałem. Dodają obcy osoby do znajomych i dzielą się swoimi doświadczeniami chociażby w zarabianiu na giełdzie. Szukają ludzi do potencjalnego biznesu.

Hmm, może kogoś zainteresowałem tak w ogóle, gdyby ktoś nie wiedział, że nie tylko można pozyskiwać pieniądze z pracy na etacie... heh.

Macie jakieś historię z tym związane? A może działacie w jakimś i jest jak najbardziej okej? Jak tam idzie ten zdalny biznes Facebookowy? :)

#biznes #facebook #facebookcontent #instagram #praca #pracazdalna #zarabianie #zarabianiewinternecie #pieniadze #zarobek #zarobekpasywny #spolecznosc #polska #pomyslnabiznes #pomysl #pytanie #pytaniedoeksperta #mediaspolecznosciowe
  • 8
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: No do jednego się "wpieprzyłem" przez mój brak wiedzy. Byłem zaciekawiony tematem i fajnie było się oderwać od tego wszystkiego. Wkład własny koło tysiąca złotych (tzw. biuro online) i trzeba się tu zająć marketingiem teraz. Praca polega na tym, by znaleźć potencjalnych biznes partnerów lub Klientów na produkty z danej firmy. No i tyle w sumie. Nie wiem czy to utrzymam, ale próbować można... miałem taką fajną rozmowę telefoniczną i
  • Odpowiedz
@deniszer: Souvre? :) Tysiaka aż? lol to grubo. Czyli teraz ty musisz znaleźć kolejnych jeleni ktorzy wykupia pakiet startowy jak Ty itd itd, typowa piramida finansowa.

Jak chcesz coś bez inwestycji to napisz priv.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: Nie Sourve cokolwiek to jest. Jest to firma ponoć amerykańska, która wchodzi na polski rynek. Specjalizują się w produktach do włosów. Po więcej informacji, jak coś to pisać do mnie prywatną wiadomość (jak się nazywa ta firma itd.).

Ma duże udziały, więc brzmi zachęcająco nie, bo można być w tym biznesie jednym z pierwszych i mieć ten biznes na lata. Tak sobie pomyślałem no to mam super okazję! A ja
  • Odpowiedz