Wpis z mikrobloga

Przegrywy myślą, że blackpill, to uznanie że kobiety wolą chamskich i głupich przystojniaków, zamiast miłych i mądrych przegrywów.

Są jednak w błędzie, bo prawdziwa czarna pigułka, której nie chcą przyjąć, to zrozumienie, że wady ich wyglądu najczęściej wcale nie są rekompensowane przez wspaniały charakter, czy nadludzką inteligencję, a często wręcz przeciwnie, bo bije od nich duża toksyczność, agresja i prymitywizm.

#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
S.....i - Przegrywy myślą, że blackpill, to uznanie że kobiety wolą chamskich i głupi...

źródło: comment_QhhjzgvhWuOLjXsJEdnWMDa3UxluuMuL.jpg

Pobierz
  • 108
@Strzelec_Kurpiowski: Znałem kiedyś takiego jednego "miłego, mądrego, oczytanego", któremu do pełni szczęścia brakowało tylko wejścia w związek. Rzecz jasna kompletnie nie rozumiał, dlaczego żadna dziewczyna nie zwraca na niego najmniejszej uwagi, a i jego znajomych można policzyć na palcach jednej dłoni drwala-alkoholika. Wystarczyło go posłuchać, żeby odpowiedzieć na nurtujące go pytanie. Ten kretyn, tamta debilka, ta idiotka, tamten imbecyl. Z tą nie ma o czym gadać, bo pewnie na niczym się
Według mnie niektórzy, bez względu na płeć, nie nadają się do związków. To że ktoś to tłumaczy swoją mordą jak wejście do piekła, albo próżnością i ograniczeniem drugiej strony nie jest w zasadzie niczym nienaturalnym. Nikt nie jest dobrym sędzią w swojej sprawie, stąd pojawia się racjonalizowanie i naginanie rzeczywistości pod swój pogląd.
@Strzelec_Kurpiowski
tak, przegrywy to nudne i toksyczne osobniki. dlaczego? bo depresja i lata odrzucenia odebrały im wiele życiowych szans, możliwości samorozwoju i współpracy z innymi ludźmi. trudno nie być zgorzkniałym, kiedy każda twoja próba reintegracji ze społeczeństwem kończy się porażką.

ale źródłem tych niepowodzeń bardzo często jest tylko wygląd - myślę, że powyższy obrazek dobrze podsumowuje, skąd te różnice się biorą.
greyson - @Strzelec_Kurpiowski 
tak, przegrywy to nudne i toksyczne osobniki. dlaczeg...

źródło: comment_L8U2Ph5ZtPv0tFKnSHpS7wEp3OOiWJa3.jpg

Pobierz
ale źródłem tych niepowodzeń bardzo często jest tylko wygląd - myślę, że powyższy obrazek dobrze podsumowuje, skąd te różnice się biorą.


@greyson: gówno prawda.

Nawet na tym twoim zdjeciu jest porównanie długo ćwiczącego faceta z dobrą fryzurą, pozującego przy dobrym świetle i używającego filtrów fotograficznych, do typa, dramatycznie zaniedbanego, z kijową fryzurą, nieuregulowanymi brwiami, ogólnie przetłuszczonymi włosami, wyglądającymi na niedomyte, słabą cerą i w świetle monitora.

Tylko potwierdzasz moją tezę tym
@Strzelec_Kurpiowski:
W sumie to dorzucę jeszcze drugą obserwację, trochę związaną z tym co piszesz.
Czasami jakiś przegryw wrzuci #pokazmorde i co na tym zdjęciu widzimy?
Młodzieńca urody tak mniej więcej 3-6/10. No taki poziom przeciętny, lekko poniżej przeciętnej.
Samo zdjęcie jakości 0-1/10. Z fatalnym światłem, zrobione ze zbyt bliskiej odległości co powoduje zniekształcenie twarzy, z tłustymi włosami, z monobrwią, fatalnej jakości.
Nawet gdyby taki przegryw wyglądał dobrze, to w dalszym ciągu
Młodzieńca urody tak mniej więcej 3-6/10. No taki poziom przeciętny, lekko poniżej przeciętnej.

Samo zdjęcie jakości 0-1/10. Z fatalnym światłem, zrobione ze zbyt bliskiej odległości co powoduje zniekształcenie twarzy, z tłustymi włosami, z monobrwią, fatalnej jakości.

Nawet gdyby taki przegryw wyglądał dobrze, to w dalszym ciągu by tego nie potrafił sprzedać.


@Zelber: często tak jest. Zdjęcie robione kartoflem który ma aparat o matrycy 0.1MPX podczas gdy byle Karyna sobie trzaska iPhonem,
@Strzelec_Kurpiowski:

Moje doświadczenie życiowe mówi, że nawet nie trzeba być jakoś super zadbanym, a na pewno kaloryfer nie jest obligatoryjny. Wystarczy żyć życiem, które nie ogranicza się do siedzenia 18h na dobę przed kompem. Nie wiem, zapisz się jeden z drugim do klubu górskiego, zacznij zwiedzać Europę na stopa zrób kurs nurkowy, zdobądź znajomych, wkręć się w jakieś towarzystwo.
@greyson: Dla gościa z obrazka wystarczy fryzjer, regulacja brwi i dermatolog. Jeśli ma takie ciekawe wnętrze wnętrze jak przegryw sądzi to bez problemu znajdzie dziewczyne.

Trudno nie wyglądać jak gówno kiedy w ogóle o siebie nie dbasz. Oskarki też inwestują kupę kasy i energii w swój wygląd. Polaczki po prosty nigdy nie mieli swojego Zyzza który byłby światełkiem w tunelu dla przegrywów jak z aspołecznego nerda zrobić się samcem alfa.

Jakby
KochanekAdmina - @greyson: Dla gościa z obrazka wystarczy fryzjer, regulacja brwi i d...

źródło: comment_HfvtDaS0uOYZsoaUT5aAKl2PB9ORudcz.jpg

Pobierz
Nie rozum co to blackpill

#!$%@? głupoty na ten temat

uważaj że wygrałeś dyskusję bo jesteś tak zamknięty na wszelkie argumenty że nawet oczywiste rzeczy nie docierają


@kexus512:

- bądź blackpillowcem

- uważaj się za intellectualy superiora, bo siedzisz w internecie

- pisz głupoty na podstawie swoich kompleksów, myśląc, że to tak naprawdę wielkie IQ

- ktoś twoje głupoty punktuje, na co w odpowiedzi dostaje glupie i zmanipulowane obrazki

- "HURR