Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy lepiej znalezc sobie kobiete 4/10 czy byc zupelnie samotny? Jest ktos tu na wykopie w takiej sytuacji i jest szczesliwy w zwiazku z niezbyt atrakcyjna kobieta?

#przegryw #samotnosc #depresja #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 23
  • Odpowiedz
Ja bym prawdopodobnie wybrał laskę 4/10 (zakładając że oznacza to że na 10 losowych lasek jest siódma w kolejności od najatrakcyjniejszej) o ile miałaby takie cechy że podpadałaby w mój typ przez co subiektywnie byłaby 6-8/10 oraz była zajebista z charakteru, takie 10/10.
  • Odpowiedz
@Solstafir: nie, to nie to znaczy. 5/10 to jest zwykla laska bez wiekszych wad i cech ktore podpadaja.
6/10 ma chociaz jedna ceche atrakcyjnosci (duze oczy, cycki, dupe, usta, ladny nos, zalotny usmiech ...) i brak wad (to sie kompensuje az do 10/10 ktora ma wszystkie cechy atrakcyjne i 0 wad)

I odwrotnie 4/10 nie ma zadnej zalety i ma 1 wadę (czyli np zwykle oczy, zwykle usta ...) i totalnie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przestać oceniać ludzi w skali 0-10 i używać skali podoba mi się / nie podoba mi się. Co za idiotyczne pytanie, labo kogoś kochasz albo nie, jak nie to zostaw człowieka w spokoju, niech sobie znajdzie kogoś dla kogo nie będzie opcją b
  • Odpowiedz
DiabelskiDziadek: Miałem w grupie na studiach koleżankę, która z wyglądu była 4/10. Ale była (i pewnie dalej jest, choć kontaktu z nią nie utrzymuję) naprawdę fantastycznym człowiekiem. Także wygląd nie przesądza o wszystkim OPie, możesz trafić na dziewczynę, która będzie do rany przyłóż. Pod warunkiem, że sam jesteś fajny i normalny z charakteru a nie np. zakompleksiony stulej xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli dziewczyna w ogóle cię nie pociąga fizycznie to nic z tego nie będzie, ona to zaraz wyczuje i zauważy. Możliwe jednak, że jak zaczniesz ją poznawać to jej charakter sprawi, że będzie dla ciebie coraz bardziej atrakcyjna( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja np tak mam, że wygląd zewnętrzny zmienia się dla mnie wraz z poznawaniem człowieka.
  • Odpowiedz