Wpis z mikrobloga

Pierwszy i ostatni raz zamawiam coś paczkomatem z Aliexpress. Okazuje się, że nie mogę odebrać paczki, która znajduje się w paczkomacie, bo numer telefonu przypisany do przesyłki "całkowicie się różni". Pomimo tego, że wg. @alipaczka jedyna różnica występuje zapisie prefiksu +48, który to stał się sufiksem. Także przestrzegam wszystkich fanów #cebuladeals i #lowcychin przed korzystaniem z tej metody dostawy.
  • 20
@Dpdp: Nie, nie otrzymałem nic. W szczegółach zamówienia na Ali mam tylko tracking informujący mnie o tym, że przesyłka czeka na odbiór. Nie otrzymałem nic ani mailowo ani telefonicznie. InPost twierdzi natomiast, że numer telefonu całkowicie się nie zgadza z tym podanym przeze mnie.
Nie wiem co mam teraz robić, szkoda mi tych chińczyków aby zgłaszać wniosek o zwrot pieniędzy, skoro przesyłka jest i czeka na mnie tylko z jakiegoś powodu nie mogę jej odebrać :|
Na mail ci przyszło wszystko. A jeśli nie to kontaktujesz się z firma od paczkomatów oni wszystko załatwia. A nawet jak bie odbierzesz paczki z paczkomatu to oba wróci na magazyn i odbierzesz jak osobiści. Wiec żadnego problemu nie ma
@coo84: punkt odbioru, do którego dojazd wraz z powrotem zajmuje trzy godziny. Zajebiście, na pewno tam pojadę bo nie mam co robić z wolnym czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kondzio91: InPost twierdzi, że mam się kontaktować nadawcą. Gdyby to był polski sprzedawca to nie było by problemu, ale nie mam pojęcia czy taki chińczyk w ogóle wie czym jest paczkomat :D
Jako ciekawostkę zamieszczam screen z chata z konsultantem. Poziomem obsługi mogą konkurować chyba co najwyżej z moderacją wypoku


@duxet: no ale co miał zrobic, prosze tu kod odbierz sobie paczke bo napisales ze twoja? Nachodzic sie nie musisz bo paczkomaty są zle tylko dlatego ze zamawiasz z chin