Wpis z mikrobloga

@BornToDie: w szkole mieli rację że jestem tepa, nie umiem wyczuć ironii/sarkazmu dużo rzeczy rozumiem dosłownie w pierwszej kolejności, nie umiem się zachować odpowiednio do sytuacji, nie wyczuwam intencji/emocji innych, nie rozumiem zachowań naszego gatunku.
Chyba przez to inni mają do mnie zerowy szacunek...

Tak bardzo chciałabym mieć taki mózg jak inni a nie taki zepsuty, być normalną dziewczyną i cieszyć się z byle czego

#uposledzenie #idiotka #depresja #nerwica #gownowpis #przegryw
  • 25
  • Odpowiedz
@Floyt: w zerówce nauczyciele mówili mojej mamie że ja mam ADHD i wysyłali do psycholog i psychiatrów a ja nie chciałam z nimi gadać tylko bawiłam się rzeczami na biurku u tych psychologów
  • Odpowiedz
@BornToDie: Jak czytam co opisujesz to widzę wiele cech ASPI. Spróbuj porobić testy w necie, jest ich wiele, jak będziesz mieć wysokie wyniki, to podejdź do psychologa klinicznego po diagnozę. Wtedy się dowiesz jak do tego podejść dalej. IMO lepiej konstruktywne podejście niż myślenie że ma się zepsuty mózg.
  • Odpowiedz
o nie jest żaden niedorozwój ani upośledzenie

@Floyt: to jest niedorozwój. Asperger's, is a developmental disorder

@BornToDie: nadal możesz iść z tym do psychiatry, adhd znaczy się, ale oni to bardzo niechętnie leczą nawet jak masz stwierdzone (leki na rpw)

Chyba przez to inni mają do mnie zerowy szacunek

to znaczy kto? znajomych zawsze można zmienić
  • Odpowiedz
to jest niedorozwój. Asperger's, is a developmental disorder


@10129: Ty masz development disorder na ryju.
Asperger to inna budowa mózgu, która w dodatku w niektórych wypadkach daje specjalne umiejętności o których normiki mogą tylko marzyć. Jak ultra znajomość matmy, kojarzenie szczegółów, pamięć, czy analityczny umysł.
Nawet schizofrenia daje często synestezję o których marzą normiki, i muszą po to brać LSD albo grzyby.
To że ktoś ma mózg inny od ciebie, nie
  • Odpowiedz
@10129: Dla wykopków medycyna to chorągiewka którą można zatańczyć jak się chce. Jak wam pasuje to jest ok, jak wam nie pasuje, to homoseksualizm jest parafilią albo dewiacją.
Wycieranie mordy wykopków medycyną i nauką traktuję tak powaznie jak dowcipy monty pythona.
  • Odpowiedz
@10129: Pies #!$%@?ł. Ja przyszedłem tu lasce pomóc jak to ma zdiagnozować, i na czym polega problem, a nie wojnę z tobą toczyć o to czy masz rację czy nie. To że to jest inna budowa mózgu to fakt. #!$%@?łes się w dyskusję jak dzban dowalając dziewczynie że ma problem ze sobą, bez dowodów. Podbudowałes już ego? Mam nadzieję. A teraz skończ mi dupę zawracać.
  • Odpowiedz
@Floyt: ja jej nigdzie nie dowaliłem, to Ty stwierdziłeś, że ma niedorozwój. Wiesz to, że stworzysz w swojej głowie alternatywną rzeczywistość i w nią uwierzysz to nie znaczy, że to ma cokolwiek wspólnego z aktualnym stanem rzeczy.
Nie poparte dowodami? to jest w encyklopedii napisane.
Developmental disorders comprise a group of psychiatric conditions originating in childhood that involve serious impairment in different areas
  • Odpowiedz
ja jej nigdzie nie dowaliłem, to Ty stwierdziłeś, że ma niedorozwój.


@10129: Taaaa...

Asperger's, is a developmental disorder

Not much ogarniam co robię yeah?
Szkoda mi strzępić ryja na dalszą dyskusję.
  • Odpowiedz
@Hohenheim: nie ufam psychologom bo oni mnie nie rozumieją i mnie denerwują.
Niedawno chodziłam do psychiatry i brałam leki nasenne i przeciwdepresyjne.
Poszłam bo przyjaciolka mnie zachęcała i wzięłam te leki chociaż niewierxylam że to pomoże i rano czułam się bardzo dziwnie ale podobało mi się to że jak ktoś mi coś mówi to się nie boję po tych lekach.
Bardzo trudno jest mi opisywać to co czuje albo dlaczego coś
  • Odpowiedz