Wpis z mikrobloga

Ja pitolę xDDD Wczoraj wrzuciłam obrazek z informacją, że w Polsce mamy największy pomnik Jezuska na świecie (ten z Rio jest 3m niższy), a katole chcą zapalenia pipy dostać, że porównałam go do największego na świecie wykrywacza neutrin w Japoni. We wpisie, w którym już drugie zdanie jest kłamstwem oni kolejny dzień się miziają pisiorkami i wylewają na mnie wiadra pomyj, czujecie? xDDD Poniżej link, ale nie zwracam za chemioterapię ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.wykop.pl/wpis/46184293/

#heheszki #bekazkatoli #dzbanywiary #przegryw #rakcontent
Pobierz xandra - Ja pitolę xDDD Wczoraj wrzuciłam obrazek z informacją, że w Polsce mamy najw...
źródło: comment_2ysWrMioRYYZJuiasmojfMPlQu3tBUW1.jpg
  • 100
@lost_in_translation: Pośmiewisko to wy z siebie robicie pisząc wysrywy drugi dzień na temat obrazka, który tak was trafił w czuły punkt xDDD A potem pełne ad personam hejty na mnie. To nawet nie jest żałosne, to jest po prostu śmieszne xDDD A jeśli chodzi o zamiatanie podłogi, to ja już opa tamtego wpisu pozamiatałam ;) Ja mam czysty ubaw teraz xDDD
@xandra
Niestety ale wyszłaś wyłącznie na niezbyt inteligentną osobę która nawet nie ogarnia co zrobiła źle. Z mozołem pracujesz na to żeby nie traktować Cię poważnie.
Jakbyś może miała ze dwie szare komórki na chodzie to byś zauważyła, że ja nic tam nie pisałem, jedynie przeczytałem cały wątek i mówię jak to.soe prezentuje patrząc z boku.

Twój post był wybitnie debilny i możesz twierdzić, że wygrałaś tę dyskusję w temacie, jednak z
@lost_in_translation: Loool. Tobie coś ciężkiego spadło na głowę? Ja miałabym się przejmować bandą przegrywów, z których to pierwszy udowodnił w drugim zdaniu, że zupełnie nic o mnie nie wie? Mam się przejmować kretynizmami tam wypisywanymi? Chyba mnie pomyliłeś z jakimiś zahukanymi różowymi, pokroju @nint czy @Efrajm które przejmowały się opinią piwniczaków z portalu ze śmiesznymi obrazkami. Ogarnij się chłopie, bo kompromitujesz się bardziej niż op tamtego wpisu wierząc w jego bzdury
@Kaker: Wiesz jak bardzo mnie nie obchodzi gdy naiwne pelikany śmieją się z kłamstw na mój temat? W sumie powinnam zgłosić tamten wpis jako mnie szkalujący, ale te ich debilne komentarze są na tyle zabawne, że po prostu nie mam serca tego przerywać xDDD Przypadkiem stworzyłam piękny eksperyment społeczny, wystarczył jeden obrazek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xandra
Ja tam widziałem sporo argumentów na które jesteś ślepa, przecież Ciebie nic nie przekona, że nie masz racji, niestety ale jesteś tym najgłupszym rodzajem człowieka który nie jest w stanie dopuścić do świadomości, że nie ma racji. Przy okazji obraziłaś jakieś dwie inne osoby w marnej próbie postawienia siebie ponad wyżej wymienione. Wiesz że to jest żałosne?

Ty naprawdę masz jakieś poważne problemy psychiczne pisząc, że nie obchodzi Cię opinia piwniczaków