Wpis z mikrobloga

Może niech Natan im załatwi jakąś szybką fuchę. Przed świętami tyle paczek do rozwiezienia. Każda para rąk się przyda. Nie no, sorry za szyderę, ale w głowie mi się nie mieści, że można tak bardzo lekkomyślnie podchodzić do wszystkiego. Jakoś inni uczestnicy potrafili wylądować w realu i byli przygotowani finansowo na swoje wyjście. A nawet jeśli nie byli, nie skarżyli się w social mediach, oczekując nie wiadomo czego. Teraz przypominają mi się te jego wypowiadane z dumą opowieści o wchodzeniu na bankiety, żeby się najeść i napić za darmo. Ja #!$%@?.
#bigbrother
  • 9
@passoa93: Jeszcze raz: dla mnie nie do pomyślenia jest, żeby wchodzić do programu, nie mając kasy wcale albo mając "na styk". To jest jakiś kosmos. Przecież te dniówki od TVN-u to jakiś ochłap miał być (sorry z góry, bo wiem, że kilak tysięcy to dla kogoś dużo, ale jak na ceny warunki warszawskie, to niestety, niewiele). To ich i tak wcale nie urządza, nawet gdyby było wypłacone od razu.
@muwieszeptem: Nic mi nie podbija żadnego ego. Proszę cię, nie dokonuj tu jakiegoś szantażu moralnego czy emocjonalnego. Po prostu nienmogę uwierzyć, ze w okresie przedświątecznym kiedy tyle ludzi naprawdę potrzebuje wsparcia ze względów zdrowotnych i naprawdę losowych, dorosły facet nie czuje zażenowania tym, ze organizowana jest dla niego zbiórka. Dla dorosłego faceta, który przez trzy miesiące kreował się na mega zaradnego i odnoszącego sukcesy. Jeśli wiesz, ze cię nie stać na
@mokka89: to nie jest szantaż. Wydaje mi się, że od momentu jak zasugerowałaś, że jest psychopatą tylko czekałaś na coś takiego by móc wyrazić swoje poczujecie wyższości, lepszości nad nim. I skoro masz już coś takiego to możesz już świętować :) udało ci się