Wpis z mikrobloga

Nieśmiało cos zaanonsuje. Pojawiają sie czasem wpisy z pytaniem, gdzie i z kim polecieć, nurkować. Regularnie latam nurkować na Filipiny, wyspa Mindoro Sabang. Przejrzystość wody 60m plus, temperatura 26-30 C śliczna rafa koralowa ceny chyba fajne, bo około 80pln za nura. Totalnie międzynarodowe i przyjazne towarzystwo. Atmosfera wg mnie lepsza, niż gdziekolwiek, gdzie bylem wcześniej. Lece tam około 20tego marca, na 3, może 4 tygodnie. Od niedawna jestem dumnym instruktorem, wiec i kursy wszelakie mogę zaproponować. Jeśli ktoś obawia sie, ze jego angielski jest słaby, w czasie kiedy tam jestem, chętnie pomogę. Tak więc zapraszam od 21 marca do Sabang. A tutaj FB miejscówki- https://www.facebook.com/tinasreef.divers
#nurkowanie #diving
  • 6
@Puszkus: Wiesz ze mna jest dziwnie, bo nigdy nie nurkowałem w europie, w zimnych wodach, przy słabej widoczności. Ale ta rafa na filipinach naprawdę zapiera dech, plus przejrzystość wody i temperatura 30 stopni. Czasem nurkuje w T-shircie, wrażenie nieważkości w tych warunkach jest niesamowite. A co do rafy, to mamy jedna 10ciu najlepszych miejscówek na swiecie - Verde island mindoro
@Obruni
@Puszkus
Zakrzówek jest zamknięty na kilka lat :-P
zostały koparki... ¯\(ツ)/¯

Ja wcześniej też nuralem tylko w ciepłych wodach na wakacjach, ale od 2-3 zacząłem trochę bardziej technicznie w Norwegii i jest super. Rybki i rafy nie są tak ciekawe jak stare wraki na 80m ;-) (przynajmniej dla mnie)