Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
Przyszła mi dzisiaj paczka z pierwszego wygranego #rozdajo od @andrzeii (znany również jako miododkulmy.pl ).
Wszystko było bardzo dobrze zapakowane, nie ma możliwości że coś się zbije. Spróbowałem już wszystkiego po trochu i mogę powiedzieć że miód jest bardzo dobry. Pyłek i pierzga, których próbuję pierwszy raz w życiu, mają bardzo ciekawy, roślinny, słodkawy smak. Tak się składa że jestem alergikiem, pół roku muszę kichać lub brać leki, a regularne przyjmowanie pyłku podobno na to pomaga. Więc zacznę kurację od dzisiaj i na wiosnę zawołam zainteresowanych wynikiem.

Polecam @andrzeii , wszystko bez zarzutu, miód pszny. Pozdrów pszczoły ode mnie!
#miod i #niewiemjaktootagowac
pan-bartolomeu-dias - Przyszła mi dzisiaj paczka z pierwszego wygranego #rozdajo od @...

źródło: comment_1xSovzxrvYkrxzENBz8evYpDgD6Glyhw.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andrzeii: a mam jeszcze 2 pytania.
Istnieją miody z wyczuwalną goryczką? Albo z mocnym smakiem konkretnej rośliny?
I czy jeśli dodam pyłku/pierzgi do szejka z białkiem serwatkowym i bananem to nie będę miał jakichś problemów gastrycznych?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@andrzeii: A rzeczywiście jest tak, że pyłek najlepiej spożywać przez rozpuszczenie łyżeczki czy tam dwóch w szklance wody, odstawieniu tego na noc i wypiciu na czczo? Jak wezmę łyżeczkę na sucho i popiję wodą, to dużo dobroci mnie ominie?
  • Odpowiedz