Wpis z mikrobloga

#wykopaka @GerwantSzary dziękuję za paczkę. Bardzo się postarałeś i to widać. Jestem pod wrażeniem. Książka psychologiczna, czytałem o tym tytule ale nie miałem jeszcze okazji, trafione. Płyta Boards of Canada,mój ulubiony zespół, dziękuję. Gra planszowa, w taką jeszcze nie grałem a lubię planszowki jak pisałem, kawa, bardzo miły gest, tak samo jak Jim Beam klasa sama w sobie, nie wiem co napisać, naprawdę, bardzo ładnie zapakowane, masz ładny charakter pisma. Wypełnieniem byly cukierki Michalki biale z innych słodyczy to pryncypalki i czekolady. Kurde nie spodziewałem się. To bardzo miłe. Poprawiłes mi humor i nie spodziewałem się tak miłej przesyłki od obcej osoby.
Największą radość sprawił mi list. To naprawde niesamowite.
Wesołych Świat i mam nadzieję że że swojej paczki też jestes zadowolony. ()
unitrax - #wykopaka @GerwantSzary dziękuję za paczkę. Bardzo się postarałeś i to wida...

źródło: comment_crIZTSLQBY9ajbBC9JsVCwxmvwIHJLin.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@unitrax: Cieszę się bardzo, że paka się podoba. Mój Mirkołaj mnie nie zawiódł i też otrzymałem super pake (na dniach udostępnię zawartość). Miałem lekkie obawy, że list wyszedł sztywno więc tym bardziej się raduję, że Ci się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wesołych Świąt
  • Odpowiedz