Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Mam radę do wszystkich freethinkerow którzy tak hejtuja ten bardzo dobry serial. Odpalcie sobie waszą jedyną prawilna, niezgodną z materiałem źródłowym i 100% zawierająca tylko białych aktorów oraz wspaniałe efekty specjalne, wersje wiedźmina z zebrowskim i walcie sobie do niej wiplera aż wam skora z grzyba zejdzie. Pozdrawiam.
#netflix #wiedzmin #heheszki
  • 10
@bukem: Nikt ze zwolenników serialu na rzeczową krytykę fabuły, dialogów, rozwoju postaci czy scenografii nie potrafi odpowiedzieć. Najłatwiej wszystkich krytycznych wrzucić do jednego worka i nazwać rasistami. Pamiętam podobną sprawę z remakiem Pogromców Duchów z kobiecą obsadą. Wszystkich krytyków wyzywano od mizogonów i inceli, chociaż film był tragiczny.
@bukem myślę że połowa wpisów powstaje już tylko dlatego że to modne i dla plusów , jaki to Wiedźmin nie jest zły a my wielcy koneserzy kina, wiedźmina, efektów specjalnych itp
@bukem: Dla mnie 6/10 netflixowa wersja a starej z żebrowskim nie oglądałem i co teraz? Ani razu nie poczułem jakichkolwiek emocji podczas oglądania a przy głupim TWD potrafiłem się zestresować ¯_(ツ)_/¯ do tego 0 oprawy audio budującej klimat. Muzyki brak ani jakiegokolwiek motywu muzycznego charakteryzującego serial