Wpis z mikrobloga

@bvfgh: Działa, kup na Swissherbal. Nie poczujesz "kopnięcia", ale jeśli zrobisz jakiś test na koncentrację i myślenie przed kuracją i w czasie to wyniki będą zauważalne.
Mnie różnice zadziwiły! W szachy byłam lepsza na tyle że wszyscy moi dotychczasowi przeciwnicy przegrywali, spotkanie po spotkaniu. Przed braniem stosunek wygranych do przegranych wynosił 1:1, a w czasie brania 9:1.
  • Odpowiedz
@bvfgh: polecam od Cybera nabyć, nie łącz z warzywami pryskanymi broń boże, bo możesz się bardzo mocno przejechać. z normalnych rzeczy, to z doświadczenia powiem, że można łączyć z narkotykami od fentanylu po polski haszysz(przepycham fifki po zielsku tytoniem, żeby zebrać te smołe, robi się w ten sposób dobrej jakości haszysz)
mi najbardziej odpowiadało połączenie noopeptu ze speedballem, w jednej pompce, z tym, że wtedy trzeba uważać, bo noopept iv jest
  • Odpowiedz
@bvfgh Łączyć z choliną(najlepiej CDP cholina, żadne dwuwiniany).

Ps. Czy tylko mi noopept tak rozwala błony śluzowe? Mogę brać tydzień, góra dwa podjęzykowo, później może zrobić nawet ranki pod językiem. Wciąganie nosem też szybko go zatyka.
  • Odpowiedz
@dziubelp Serio tak to zażywasz? Na tym tagu czasem ciężko wychwycić, czy ktoś pisze na serio, czy tylko bajtuje i nie wiem, czy mam rozdziewiczać swoje kakaowe oko...
  • Odpowiedz