Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy waszym zdaniem modelarstwo jest naprawdę czymś dziecinnym? Tak usłyszałem od moich rodziców, z komentarzem, że zachowuję się jak dzieciak i mam przestać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Osobiście nie wiem, w czym to komukolwiek przeszkadza... Ale ja nie mam nic do mówienia. Głównie malowałem figurki z Warhammera, ale dla rodziców to << głupie żołnierzyki >> i że chyba jestem jakiś głupi.
Czy takie opinie naprawdę są popularne, czy to tylko rodzice tak sądzą? Bo nie wiem co robić, przestać będę musiał, póki z nimi mieszkam.

#modelarstwo #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 58
@AnonimoweMirkoWyznania: Modelarstwo to wstęp do modelowania rzeczywistości. To kwintesencja działania inżynierów, analityków i innych "yków". Nie daj sobie wmówić, że to dziecinada. Gdyby mi ktoś to w twarz powiedział to wyśmiałbym go tak, że unikałby mnie następne dziesięciolecie. Dzięki modelarstwu doskonalisz swój warsztat poznawczy - czymkolwiek on jest lub będzie. Znajdujesz zależności ukryte na pierwszy rzut oka i umysłu. Potrafisz przewidywać konsekwencje działania mechanizmów, systemów. To uczta dla wyobraźni.
Nawet "głupie"
Czy waszym zdaniem modelarstwo jest naprawdę czymś dziecinnym? Tak usłyszałem od moich rodziców, z komentarzem, że zachowuję się jak dzieciak i mam przestać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Osobiście nie wiem, w czym to komukolwiek przeszkadza... Ale ja nie mam nic do mówienia. Głównie malowałem figurki z Warhammera, ale dla rodziców to << głupie żołnierzyki >> i że chyba jestem jakiś głupi.

Czy takie opinie naprawdę są popularne, czy
OP: @Czarny_Mason: Co się natrafiło - ale głównie AoS, jakoś bardziej wolę tą tematykę. Aczkolwiek ja tylko maluję, bo ze znajomych nikt nie jest zainteresowany, więc pograć się nie da. No i raz zrobiłem czołg Tamiyi (dobra odmiana?), ale średnio wyszedł.

@somskia: @NiewielkiKonikPolny: Dzięki wielkie.. ale niesmak pozostał. Po takich słowach naprawdę straciłem jakąkolwiek chęć :/ Tak jest ze wszystkim, nic się nie podoba. Bawiłem się swego czasu