Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@frikidiki: A co Cię tak boli jakie oceny ma jakiś film albo serial? Życie jest fajniejsze jak masz swoje zdanie, swoje własne poczucie estetyki i z tego korzystasz do spędzania wolnego czasu, a nie piecze Cię tyłek, że coś co Tobie się nie podoba, spodobało się innym...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pjakubov: ja też nie rozumiem tego srania na wszystko dookoła. Nie podoba się , to nie oglądam a nie truje dookoła dupę innym, na siłę próbując zmienić czyjes zdanie. W ogóle dawać #!$%@? o ocenę serialu, filmu czy gry - serious biznes. Ja np nie lubię DarkSoulsow czy Bloodborne i uważam że to crapowe gry (dla mnie) ale skoro ludzie coś w nich odnajdują to tym lepiej dla nich. Nie wchodzę
@xddKOMUddx: akurat jestem wielkim fanem gier jak i książek, stąd wypowiadam się na temat serialu. Masz jakis kompleks? Brzmisz jakby sam fakt, ze amerykance podjeli sie krecenia serialu na bazie polskich ksiazek, to juz wielki zaszczyt. Serial jest zwyczajnie spartolony i to nie jest kwestia gustu. Mial potezny potencjal na cos ekstra, a wyszla kupa gowna, jesli komus sie podoba, to jego szczescie, ze ma tak duza tolerancje na kicz.

HBO
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@frikidiki:
To że sprzedaż książek wystrzeliła w górę to fakt. Tak samo jest z grami. Ale serio wierzysz że ludzie obejrzeli serial, szybko zamówili książki, zdążyli je przeczytać i to w czasie świąt, po czym wystawić ocenę na imbd? xD

Ocena spada bo to normalna sytuacja. Serial nie zasługuje żeby być w topce ale nie przesadzajmy z tymi hejtami