Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę wam się przyznać do pewnego grzechu, który popełniam.

Mianowicie jestem typowym reprezentantem #przegryw, mega niski, brzydki, pryszczaty, beznadziejna fryzura, ciuchy, sylwetka, #depresja. Ale czasami idąc gdzieś po mieście, gdzie jest dużo ludzi wybieram sobie taką sztukę 8-10/10 i gdy jest mało ludzi wokół i zdobędę się na odwagę (co nie zawsze się zdarza, ale czasem się przełamię) uśmiecham się do takiej od ucha - tak żeby zauważyła, że patrzę właśnie na nią. Zazwyczaj laska w tym momencie przyjmuje pozycję bojową - z obojętnej, zamyślonej, przyjmuje pozycję bojową i patrzy na mnie z zażenowaniem, wściekłością, agresją myśląc sobie "jak taki brzydal śmie się do mnie uśmiechać" jednocześnie jej wyraz twarzy przyjmuje taką postawę, mowę ciała, jak gdyby patrzyła na największego zboczeńca, pedofila, gwałciciela czy coś w tym stylu, jednocześnie trzymających rękę na gazie pieprzowym schowanym w torebce, lub wykręcają w telefonie 112 w razie wu.

Nie wiem czemu, ale zawsze jak się odważę to zrobić to mam z tego powodu satysfakcję, a dziewczyna rozwalony humor na cały dzień. To nie moja wina że urodziłem się brzydki i mam ochotę uśmiechać się do ładnych kobiet. A podobny uśmiech jest zdrowy. Tak więc jak ktoś by kiedyś słuchał jakichś kołczów wszelkiego rodzaju twierdzących, że kobiety uwielbiają gdy ktoś się do nich uśmiecha i wręcz tego oczekują - spróbujcie sami uśmiechnąć się tak po prostu do randomowej loszki i zobaczycie, że prędzej na twarzy kobiety pojawi się zniesmaczenie, niechęć, obrzydzenie, agresja niż łagodna, pogodna, zadowolona twarz i odwzajemniony uśmiech.

A teraz czekam na hejty od oburzonych tym wpisem różowych w komentarzach, piszcie.

#tinder #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: mało ludzi jest niereformowalnie brzydkich.

Ja jak się zapuściłem go wyglądałem jak pedofil redneck, teraz wyglądam tak że sam siebie bym ruchał xD

Więc najpierw powinnienes o siebie zadbać i zobaczyć czy nawet wtedy wyglądasz jak śmieć.

A co do wzrostu jeśli poniżej 1.70m to faktycznie problem.
Mam 4 bardzo niskich znajomych 168cm ma brzydka dziewczynę 166cm ma dużo koleżanek i ciągle imprezuje, nie wiem jak z ruchaniem mówi, że