Wpis z mikrobloga

@sylwke3100:
Jakiś #!$%@? wywalił u mnie w lesie chyba zawartość jakiegoś małego śmietnika czy popielniczki. Z kilkanaście kipów i jakieś chusteczki czy inny papier. Co za cwelem trzeba być, żeby coś takiego robić.

Aha, i jeszcze jakiś cwel regularnie wywala pojedyncze zasmarkane chusteczki jednorazowe do lasu. Są porozrzucane w promieniu kilku kilometrów wzdłuż drogi. Normalnie "gdzie stanie tam nasra". Trzeba by szukać chyba jakiegoś bardzo śmierdzącego i zasranego miejsca - tam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@sylwke3100: ja #!$%@?ę, po co #!$%@? mówi się o istnieniu ekoportow skoro do cymbałów nie trafia. Za śmiecenie, powinny byc takie kary żeby sie zesrali na miętowo po czymś takim.

Byłem ostatnio z rodzicami w Czechach i Niemczech i zwróciłem uwage że jak wracasz z zachodu to za polską granicą witają cię takie widoki jak ten. Ja #!$%@?. Picrel
Czokowoko - @sylwke3100: ja #!$%@?ę, po co #!$%@? mówi się o istnieniu ekoportow skor...

źródło: comment_6D6P2bLkyFBBawmzVTEdDTx3FDL71y7U.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwke3100: haha, debil, wywalił pudełko po drukarce fiskalnej, która ma unikatowe numery i trzeba ją zgłaszać do urzędu skarbowego podając wszystkie swoje dane firmy, mam nadzieję, że będzie to prosta sprawa by go znaleźć