Wpis z mikrobloga

@1Lupa: powinny być w talii że wszystkimi innymi. Te karty wyglądają nieco inaczej na awersie bo mają info Twojego startowego set up. Na rewersie wyglądają podobnie do reszty. To karty malo używane i możesz poszukać opisu online i grać bez kart. Jeżeli nie masz ich na pewno to napisz do wydawcy, doślą pocztą.
@1Lupa Ja też miałem podobny problem, brakowało mi około 100 kart. To nic niezwykłego, takie rzeczy czasem się zdarzają. Zgłoś się do sklepu, w którym dokonywałeś zakupu lub bezpośrednio do Rebela i z pewnością doślą Ci brakujące karty.
@brainac: czytałem instrukcję, ale chyba będzie trzeba się też posiłkować filmikiem z yt

@inz_informatyk: napisałem do Rebel. Nie wiem czy do empiku też napisać. Kupiłem 2 gry: 7 cudów świata i właśnie terraformację :) Jak Rebel nie odpiszę to spróbuje empik, chyba bez sensu pisać póki co do empiku skoro i tak oni to mają od Rebel. Jak myślisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1Lupa: o cholera... Muszę sprawdzić teraz wszystkie swoje planszówki bo to jakaś parodia.

Dzięki za info, bez ciebie nigdy bym nie podejrzewał że nowa gra może być niekompletna...

Ja uważam że Rebel powinien się tym zająć bezpośrednio, po co pośrednictwo empika. Załącz I'm dowód zakupu.
@1Lupa Spokojnie, ja miałem 2 problemy z planszówkami od Rebela (brak ponad 100 kart z Terraformacji oraz brak jednego z elementów wieży z Szoguna) i nie ma żadnych problemów z dosłaniem brakujących części. Żeby nie było, że tylko Rebel ma problemy z grami, czy tylko Rebel dobrze reaguje na takie przypadki: braki elementów w planszówkach to nic niespotykanego i raczej każdy wydawca dośle brakujące części w razie problemów (o ile jakieś posiada).
@1Lupa Karty są numerowane, mi brakowało wszystkich kart 1-117. Najśmieszniejsze jest to, że nie zauważyłem tego od razu i rozegrałem bez nich parę partii.
Bez ponad 100 kart xD
Dopiero po którejś rozgrywce zastanowiło nas, że są karty punktujące za symbole Jowisza (albo Ziemi, już nie pamiętam), a tych symboli jest coś mało :)