Wpis z mikrobloga

Mirki jakie szkło hartowane polecacie na IPhone X ? Widziałem fajne szkło z firmy Spigen ale nie wiem czy będzie dobre i nie będzie przeszkadzało faceid
#iphone #iphonex
  • 8
@Bel0: EDIT: zapomniałem o jednej rzeczy na plus drogich szkieł - #!$%@?ąc od jakości szkła, te droższe zestawy maja na pewno lepszej jakości/większe chusteczki i inne czyściki + niektóre maja fajny plastikowy „helper” do nakładania idealnie szkła (to jest akurat bardzo fajne)
@Bel0: Spigen - nie rysuje się tak szybko, osobiście zmieniam chyba co pół roku kiedy pęknie po uderzeniu. Jest też lepszej jakości - czuć to pod palcem, ekran jest bardziej gładki, różnica jest duża szczególnie kiedy te tanie szkła są już porysowane i palec nie przesuwa się już tak lekko po ekranie.
@Bel0: kupuję najtańsze z Allegro. Miałem tego Spigena i wg mnie nie warto. Wytrzymało niewiele dłużej niż tanie. Za cenę jednego mam kilka tańszych.
  • 0
Wiecie ja mam gdzieś jakie jest szkło ale chce żeby faceid się nie pieprzyło i twarz dobrze rozpoznawało dlatego chce kupić lepsze jakieś bo mi tylko zależy na tym faceid