Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew W Białej Podlaskiej przez cztery lata rządził prezydent z PiSu, który po jednej kadencji zakończył swoją przygodę z rządzeniem Białą. Jego prawą ręką był wymieniony w poście Chodziński, który dostał ciepłą posadkę jako dyrektor szpitala. Haidar nie wypowiadał się zbyt często na tematy polityki jako takiej, był, a właściwie to dalej jest cenionym w środowisku specjalistą. Pomógł wielu noworodkom (w tym zresztą mi, wiele lat temu, gdy urodziłam się jako wcześniak),
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@isthatyouorme: no ale jeśli to co pisze @zrobmikanapke: jest prawdą, czyli że jest teraz w sejmie (rozumiem, że jest posłem?). To moim zdaniem, bez względu na poglądy, bardzo dobrze że go ściągnęli ze stanowiska. Kierownik oddziału jak i poseł to dość odpowiedzialne i czasochłonne stanowiska. Nie wierzę że mógłby zajmować się jednym i drugim na zadowalającym poziomie. Jak jest się posłem to można być jakimś zwykłym lekarzem, a nie kierownikiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@isthatyouorme: przecież on został posłem teraz. Nie wierzę że jest w stanie dobrze pełnić rolę posła i ordynatora jednocześnie. Chciał siedzieć na dwóch stołkach jednocześnie to jeden mu zabrali. Albo po prostu zawalal robotę w szpitalu bo skupił się na posłowaniu.
edit: cała rodzinka hajdarow jest pogrzana na maxa, + wchodzi w to jeszcze slotala, której ojciec jest bodajże adwokatem. Koneksje, układziki. Strasznie szkoda mi Doroty, ze dalej jest ciągana przez rodzinkę hajdarow po rozprawach sądowych.Pod płachta bycia dobrym człowiekiem, jest pełno zgnilizny. Tam chyba swego czasu rafalala zabawiała się z anusem pana K xD
@isthatyouorme: raczej nie za poglądy tylko za przynależność partyjną jak już. On mniej więcej się pokrywał z poglądami pisowców, nie był jakimś wyraźnym radykałem w lewą stronę (przynajmniej z jego wywiadów w mediach).
Szkoda, bo to kolejny po tym gościu z Warszawy od aborcji, kiedy samorządowcy dają się wciągać w słabą gierkę polityczną żeby tylko uwalić konkurenta i dać etat znajomemu. szkoda.