Wpis z mikrobloga

Psycholka wykasowała moje słowa prawdy, Gocha tak boli smak przegranej???Jeszcze raz napiszę że w dupie to mam jak zażyłe stosunki łączyły Kamila i Ewę, kogo to intere? Kamil wygrał co miał wygrać a Tobie żal Gosiu/ Marysiu/jeden krok do wygranej ahahhahahahah
#bigbrother
  • 14
  • Odpowiedz
@Allaska: żal mi Ciebie, bo jedyną psycholką jaką tu widzę jesteś Ty. Nie interesuję mnie co Ciebie interesuję. Nie jestem żadną Gohą. Poza tym Kamil i Ewa wciąż są osobami publicznymi więc ludzi bedzie interesowało to co ich dotyczy.Program się skończył ale oni pozostali w social mediach. Goodmorning and goodnight.
  • Odpowiedz
@marysiaaa: Nie spam z dwóch kont: Marysiaaa /Moniaaa ahahhahah co za szajbus.Uświadomię Cię że zaczęłam tu spamić jak rozpoczął się BB.Te Twoje rewelacje to żadna nowość na wykopie.Jak weszła Ewa do programu posypały się foty z IG.Dziwne że wtedy Cię tu nie było Gocha.Masz ból dupy że Kamil i Ewa mają fanów po programie ,utop się w swoim jadzie żmijo!!!
  • Odpowiedz
@Moniaaaa: Ja mam bekę z Ciebie i z Twojego rozdwojenia jaźni XDDDDD .Tobie melisa już nie pomoże, tylko psychiatra albo i oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego.
  • Odpowiedz