Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 329
@Adamus_xxx: generalnie to osobny garaz to strasznia #!$%@?. Nie ma nic lepszego niz garaz w domu. Czy deszcz, snieg, mroz, rano wchodzisz do cieplego autka, po poludniu wracasz, sciagasz kurtke i zanosisz zakupy z bagaznika do srodka. Generalnie mega wygoda i wedlug mnie to byla najlepsza decyzja. Czasem cos wogole zostawiam w aucie, bo potem to tylko ubiore kapcie i moge podejsc z rana w pizamce ( ͡° ͜ʖ
@Simple-Man
@teddybear69
Dzięki za uwagi.

Co do garażu to się zgodzę ale podnosi mocno koszt budowy. Planuję postawić osobny, gotowy z kompozytów który wygląda jak murowany ale jest znacznie tańszy i w rogu ogrodu schowek na kosiarek łopaty itp. Oprócz tego mocno zastanawiam się nad likwidacja kominka.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 151
@Adamus_xxx: Polecam takie rozwiązanie aby zrobić osobną łazienkę dla gości i osobną dla siebie. Bywają ludzie, po których się tego kompletnie nie spodziewasz, którzy idą do łazienki, zamykają się i kradną jakieś mydełka, ubierają kremy. Byli znajomi tak nam już zrobili, a przekonaliśmy się dopiero jak kilku innych u nas bywało i nie wiemy kto to w zasadzie kradł. Gdybyśmy mieli łazienkę dla gości, to by do czegoś takiego nie doszło
Za mały, przeprowadzisz się zmieszkania to chwilę będzie ok a później będziesz się denerwować że za małe. Później to już będzie za późno. Sprawdź możliwość zagospodarowania strychu chociaż na graciarnie jakąś. Podpiwnicz chociaż garaż, jak wyżej jak nie zrobisz tego od razu to nie zrobisz wcale. Wg. mnie też trochę mały ten dom. Pokój dla dziecka ( nieważne w jakim wieku) trochę większy, chyba że ma siedzieć na dupie przy kompie cały
@Adamus_xxx: Jak dla mnie to:
1. Brakuje drugiej łazienki. Nie wiem w jakim wieku jest to +1 ale jeśli to wiek szkolny to rano kolejka do łazienki gwarantowana. Wieczorem aby się wykąpać również. U siebie robię 2 łazienki. Jedna przy sypialni z wanną, a druga z prysznicem.
2. Na blat w kuchni wydasz majątek. Poszerzył bym kuchnię do szerokości salonu aby wyprostować ścianę, uprości to również dach co obniży jego koszt,