Wpis z mikrobloga

#zegarkiboners #zegarki

Mirasy, czy to legitny Atlantic? Robili wtedy podróby?

Przypomniałem sobie, że dziadek miał takiego, a nie żyje ponad 10 lat, z 5 lat przed śmiercią już go nie nosił. Ile ten zegarek ma to nie wiem. I co ciekawe, po takim czasie działa. Warto bawić się w renowację takiego zegarka? Czy może ktoś zna przybliżony koszt takiego zabiegu?
rozregulowany_kaloryfer - #zegarkiboners #zegarki

Mirasy, czy to legitny Atlantic? R...

źródło: comment_KpOREdl1gtMz1syysuJ0ajlXVv5rTxog.jpg

Pobierz
  • 15
@rozregulowany_kaloryfer: wygląda legitnie, to nie są jakies ultradrogie zegarki, jest ich dużo, są części. do 500 powinieneś się wyrobić z renowacją. Nie oddawaj tylko do "renomowanych" punktów w centrum Warszawy. Skosili mnie 800PLN za renowację Wostoka wartego 150, też miałem po dziadku i spieprzyli dosłownie wszystko - nawet koronkę źle załozyli. Znajdź sobie jakiegoś polecanego lokalesa

łap https://sites.google.com/site/zegarekatlantic/
@wujekwichura: Pasek za 150 oryginał, sygnowany logo Tissot do mojego LeLocle: cienka warstwa licówki po wierzchu, jakiś plastiko-piankowy gównolit wewnątrz i od środka skóra bardzo średnio impregnowana, chłonąca pot i śmierdząca po letnim noszeniu. Pęka po roku. Skóra kupiona u lokalnego zegarmistrza - 20PLN - od środka jednakowy jak od zewnątrz. Wygląda normalnie. Patrz żeby Ci się podobał, jak dostaniesz alergii, to wywal, tu magii nie ma.
@MercedesBenizPolska: nie bardzo wiem o co chodzi w tym co napisałeś. Ze niby jak oryginalny zegarek to nie może mieć paska od chinczyka?? Od kiedy mam ten zegarek (kupiony przez sentyment) miałem go na ręku 2 razy. To jest typowy garniturowiec. Rozmiar paska to 19mm szerokość więc trochę nietypowy i nie będzie służył innym zegarkom (jak na razie). Ten pasek to test bo zależało mi głównie na tym kolorze. Do tego