Wpis z mikrobloga

@tak_ze_ten: Nie chciałbym, żeby to co teraz napiszę zostało odebrane jako wylanie żalu, bo nienawidzę się żalić, pisać o swoim przegrywie itp. Psycholog raczej nie wyleczy mnie z małomówności i bycia nudnym człowiekiem, co najwyżej z lekkiej dystymii, którą mogę mieć, ale nie jest ona dla mnie jakaś strasznie uciążliwa w życiu, w zasadzie poza tym, że mam cykliczne lekkie spadki nastroju, nic innego się nie dzieje, ale chyba każdy takie
@Twoj_ulubiony_profil: Dzięki :) Akurat takie budujące cytaty mam na ścianie a to powyższe w portfelu. Bycie małomównym nie oznacza, że jesteś nudny.
Polecam wypisać Ci wszystkie rzeczy które lubisz robić, zrobić listę innych aktywności, rzeczy i zacząć próbować robić. Ja po 12 latach weszłam na lodowisko- od 5 lat miałam na liście, że kupię sobie łyżwy i pójdę na lodowisko. Udało się teraz ( niby taka pierdoła, a cieszy )
@tak_ze_ten: To, że zauważam, że z czasem ludzie się ode mnie odsuwają. Siedzę z kimś i zaczyna przy mnie ziewać. Brakuje z czasem tematów do rozmowy. Często miewam w głowie takie pustki, że nie wiem co mówić, zwłaszcza w większym gronie. Do tego nie potrafię ciekawie opowiadać, jak już, to wykładam konkret, dlatego opowiadanie dowcipów mi kompletnie nie wychodzi. xD

@windfly: Trochę by się tego znalazło, może spróbuję tak zrobić,