Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alhakeem: rok temu jak dzwoniłem kilka razy to SM przyjechalo, zadzwonilo grzeczne domofonem, poczekali chwilkę, sąsiad nie otworzył, pojechali. I tyle z interwencji. Ale może dali im w tym roku większe uprawnienia
@l0h-s: Z drzwiami to nie wejdą do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja widzę, że od lat sumiennie przeprowadzają kontrole w mojej okolicy, a teraz pierwszy raz się spotkałem z analizą popiołu. Nie przestawaj zgłaszania, bo dość poważnie podchodzą do tematu.
@tonietytoja: Serio nie masz lepszych rzeczy do roboty ? Jak taki kozak jesteś to idź do nich i pogadaj a nie jak rudy fajfus zza słuchawki telefonu będziesz skarżył się straży miejskiej.
@Parowkowy_Skrytozerca: Ciężko podejść do kogoś, porozmawiać i wyjaśnić sytuacje? I od razu teksty z rakiem lol, założę się, że na codzień pijesz wodę albo inne napoje z plastikowych butelek, poczytaj z jakiego plastiku są one produkowane i pozdrów raka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sesortis: Powszechnie wiadomo, że to jest szkodliwe i takie zachowanie wynika z ignorancji, a nie niewiedzy, więc rozmowy nic nie pomogą. I co do tego mają butelki? Argument typu "a u was biją murzynów". To, że czynników kancerogennych jest więcej, nie znaczy że mamy się godzić na podtruwanie przez sąsiada.
@Parowkowy_Skrytozerca: z góry zakładasz, że kopci buc cebula Janusz, a pomyśl sobie, że być może w tym domku siedzi starsza, samotna i schorowana osoba, która ledwo wiąże koniec z końcem i wie, że lepiej palić czymś innym niż to co wrzuca do pieca by się choć trochę ogrzać ale jej na to zwyczajnie nie stać.
@Polinik: Rusz głowa, to nie boli. Nigdzie nie napisałem, że kopcenie jest ok, tylko żeby pójść porozmawiać a nie dzwonić i skarżyć się straży miejskiej. Wykopki po 15k zarabiają wiec jak okaże się, ze to biedna babuleńka to może zrobią coś dobrego i jej pomogą.
@Sesortis: czy to babuleńka, czy to Januszek, nieważne. Jara, chociaż głośno się teraz mówi, że nie wolno. Nikt nie musi iść miło rozmawiać, nie ma obowiązku, a może nawet i ochoty.
Jak Ci ktoś walnie w auto i ucieknie to też pójdziesz miło porozmawiać, bo może to starsza babcia, więc od razu należy też pokryć szkody w jej aucie?
@netefre: Jak dla mnie porównanie za przeproszeniem z du...y i dowód na to, że gó...o wiesz o życiu. Pójdź kiedyś np. do hospicjum, spędź tam dzień, zobacz z jakimi problemami ludzie mierzą się na codzień i wtedy może zrozumiesz jak frajersko możesz się zachować dzwoniąc na straż miejska jak autor wątku i zamiast pomoc rozwiązać problem tworzyć kolejny. „Nikt nie musi rozmawiać” pokolenie #!$%@?, które uważa, że wszystko mu się należy
@netefre: PS zobacz jeszcze gdzie znajduje się elektrociepłownia w Gdańsku, wysypisko śmieci oraz hałdy fosforowe w jego okolicach, potem zestaw sobie z wysokością zachorowań na raka wielokrotnie przekraczająca ta np. w Krakowie.