Wpis z mikrobloga

@luxkms78: Ale wiesz ze iPhone to ekskluzywny telefon tylko w Polsce i innych bananowych gownokrajach? Na cywilizowanym zachodzie to telefon jak każdy inny i nikt nim nie szpanuje xD
  • Odpowiedz
@luxkms78: Musiałbym po nowym roku przejrzeć sprzedaż iPhonów u mnie w sklepie, bo bez tego mogę jedynie w ciemno powiedzieć, że niezbyt często zdarza się, żeby były sprzedawane za gotówkę, są to pojedyncze sprzedaże i najczęściej klient prowadzi działalność gospodarczą i wlicza sobie go w koszty. Na raty po iPhona najczęściej przychodzą rodzice dla swoich pociech lub nastolatki chwilę po zatrudnieniu na pierwszą umowę.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Tak jak wspomniałem - iPhone to spoko telefon ale nigdy bym go nie kupił ze względu na cenę. I tak.... stać mnie na niego za gotówkę jakby ktoś chciał wysnuwać jakieś teorie.
  • Odpowiedz
@luxkms78: No steve Jobs i Bill Gates nie chodzą w paskach Gucci, bluzach Givenchy tylko w butach z marketu, zwykłych sportowych ciuchach. Oznaką bogactwa nie jest twój ubiór tylko prywatna wyspa pełna nieletnich dziwek i masa kokainy.
  • Odpowiedz
@luxkms78: byłem pewny, że zajrzysz mi do portfela i oczywiście będziesz musiał zacząć się porównywać, bo to podbije twoją pewność siebie xD
Bardzo się cieszę że mając prawie 44 lata stać cię na zakup telefonu. Myślę jednak że wśród dorosłych ludzi (tak powiedzmy 23+, już pracujących) nie zrobi to dużego wrażenia. Na przyszłość może spróbuj na grupach facebookowych dla studentów czy maturzystów. Poczujesz się jeszcze lepiej.
  • Odpowiedz
@PiernikowyWojownik: A może biedą jest takie określanie co dla kogo jest lepsze? Ty wolisz mieć więcej ppi, ktoś inny ma to gdzieś bo istotniejszy jest ekosystem. Spójrz trochę szerzej niż na tabelki w porównywarkach, to może zrozumiesz że ludzie mają różne priorytety oraz potrzeby. Dla kogoś idealny będzie Xiaomi za 1500 zł, a dla innej osoby iPhone za 6000 zł.
  • Odpowiedz
@luxkms78: Zawsze beka z ajfoniarzy, biedaków którzy chodzą w butach z ccc za 50zl, albo jeżdżą złomem za cenę mniejszą niż srajfon.

Znam paru takich pajacy.
Bieda piszczy ale ,,PATRZCIE MAM AJFONA BIEDAKY HAHAH"
  • Odpowiedz
@luxkms78: Ja uzywan produktow apple ze wzgledu na ios i dbalosc wykonania. Poza tym kto daje #!$%@? o taka rzecz jak telefon? Mam zmieniac na androida bo jakiemus pryszczowi z internetu iphone sie nie podoba? XD
  • Odpowiedz