Wpis z mikrobloga

Witam was moi drodzy. Niedawno założyłem tutaj konto. Wykop śledzę bardziej szczegółowo od 2019 roku. Wcześniej przeglądałem tag i czytałem ale nadszedł w końcu czas. Dodam że mam 18 lat. Chciałbym tutaj wyrazić swoje zdanie i o czymś powiedzieć.
Przyszła mi do głowy myśl że szkoda że wcześniej nie zacząłem siedzieć na wykopie, szczególnie na tagu przegryw, blackpill, redpill, itp. Byłem jako młodsza osoba świadomy trochę tego jak działa to wszystko ale nie znałem słownictwa i badań oraz doświadczeń innych ludzi. Co to normictwo ze szkoły moglo mi przekazać. Nic. Ale takie myślenie nie ma sensu bo chyba wszystko musi przyjść z czasem. Niektórych rzeczy jak np genetyczne predyspozycje i wady nie da się wyeliminować oraz często jesteśmy skazani na fatum. Wiedza tutaj zdobyta może pomóc lepiej przygotować się do tych turbulencji wieku dorastania ale magiczne uderzenie pięścią w stół nie działa w wielu przypadkach.

Mam pytanie o Pana Marka Kotońskiego i jego działalność. Ów pan gromadzi ciekawą społeczność, wydaje mi się że w większości ludzi po trzydziestce. Co szeroko rozumiane przegrywy sądzicie o tym panu i jego działalności? Czy śledzicie jego działalność, oglądacie filmy i siedzicie na forum ?

Pozdrawiam wszystkich w nowym roku.
Oby nas nie ubyło wiecie w jakim sensie, jedynie przez wyjście na prostą tego wam życzę, choć wiem jakie to może być ciężkie w niektórych przypadkach.
#przegryw #blackpill #redpill #incel #tfwnogf #depresja #marekkotonski #braciasamcy
  • 5
@adbab123: Witam rówieśnika na tagu,całkiem dobry post jak na początek.Ja też jak ty późno odkryłem tą społeczność,ale dobrze że w ogóle i to pomogło w trudnym okresie gdy zaczynałem chodzić do liceum.I nie przejmuj się specyfiką tego tagu,tu też są fajni ludzie z podobnymi problemami z którymi można pogadać.
@adbab123: Witaj. Myślę, że miałbym sporo do napisania o działalności Marka K. bo długo śledzę i biorę jakiś udział, jednak streszczę się jak tylko mogę. Dobre strony: forum ciekawe i wolne od poprawności politycznej, duużo ciekawych osób i historii, spisanych doświadczeń i porad, masa złotych myśli i życiowych treści, audycje zaś to już inna historia, bo M.K. wyrzuca tam swoje przeróżne wariackie przemyślenia i miesza z wątkami głównymi, ale relacje o