Wpis z mikrobloga

@martens551: @royaleaplle: by default jest to wlaczone. istotne jest rowniez to, by wtyczka pobrana byla z oficjalnego repo. jezeli nie jest, to akutalizacje sie robia, ale z repo z ktorego sciagnales wtyczke, a tam juz "admin" musi ja wrzucic manualnie. spojrz na #kodiwpigulce i zobacz sobie skad oni polecaja sciagnac wtyczke.
czesto jest rowniez tak, ze tworcy wtyczek migruja z nia na rozne repozytoria - tak bylo np z Exodus
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@martens551: Horna nie instaluj. To zbiorcze repozytorium, więc z piekłem zależności. Jego autor już nie raz namieszał... Mając te repo zainstalowane np. nie będziesz miał wsparcia na forum kodiwpigulce. Za dużo miesza.
@royaleaplle: z lektorem ciężki temat bo to muszą być polskie źródła i chyba w tym fan film jest najlepszy. Osobiście używam seren z podpiętym kontem real debrid, ale to źródła głównie angielskie (jak w tle leci inny język wystarczy zmienić źródło dźwięku - zawsze angielski jest podpięty. Do filmów zazwyczaj jest kilka napisów podpiętych, z tymże polski nie zawsze tam jest. Ja dodaję angielskie więc mnie to nie boli ale myślę