Wpis z mikrobloga

@repostuje: Pamiętam jakby to było wczoraj. Miałem ultymatywną okazję przetestować jak współczesny suv zachowa się w takich warunkach. Hybrydowa rav4 z napędem na obie osie (wiadomo że udawany bo elektryczny, ale jednak). Do tego nowiuśkie opony zimowe klasy premium (przynajmniej tak było na fakturze).

Pierwsza pusta droga gdzie chciałem sprawdzić jak się auto zachowa, skręt i trochę gazu, w nadziei że poczuję jak koła ciągną cokolwiek w bok i napęd na
@repostuje: rok temu, moje nagranie. Jechałem na Grunwaldzki najgłupszą możliwą trasą - psie pole, mirków, długołęka, wilczyce, sępolno ... bo byłem na letnich oponach, w mustangu xD (na swoją obronę, jak wyjeżdżałem było z 20 stopni) i omijałem wszelkie wiadukty i przejazdy przez szybsze drogi. Jeszcze na obwodnicy do a8 światła nie działały i trzeba było przez nią przejechać tak xD

tutaj okolice tesco na kiełczowskiej, te autobusy zablokowały dosłownie wszystko
d.....e - @repostuje: rok temu, moje nagranie. Jechałem na Grunwaldzki najgłupszą moż...

źródło: comment_hhoGon0Pe9KIj5KLTPYkUiJkEdbkYU2R.jpg

Pobierz