Wpis z mikrobloga

@iti1986: Roznie ich rzucam w 4231 na pozycje ofensywne, sancho na st sie dobrze sprawdza na podmeczonych rywali bo jest szybki i sie dobrze ustawia, wykonczenie na papierze 82 wedlug mnie duzo lepiej konczy, corone zazwyczaj na pspo bo w koncowkach sie nim krece i klepie, jest mega zwinny i ma kozacki drybling szybkosc tez niezla w koncowkach wystarcza.
  • Odpowiedz
@iti1986: Corona jakby mial lepsze wykonczenie to bylby kozak na SPO ale tam gram Neymarem i nie zmieniam go nawet jak nie ma staminy, zagralem 20 meczy i juz kocham te karte i nie zaluje ze mam slabiej obsadzone inne pozycje, neymar daje fun i corona by dawal podobny jakby strzaly mial lepsze , moze jak porto dojdzie do finalu to stanie sie game changerem pokroju neymara.
  • Odpowiedz
@Fifi7: Corone chcialem wrzucic wlasnie na SPO z lawki, ale kurcze to wykonczenie odstraszylo
ja tez nie zmieniam Neymara jak nie ma stamin :d to jest jednak Neymar
az sprawdze tego Corone, bo widzialem, ze i Boras nim gra
kosztowal z 10k, wiec musi byc dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pjoter_nosacz: Sancho jest jedna z twarzy fify wiec z natury jest lepsza karta niz na papierze, na prawde polecam kozak super sub.
@iti1986: Sprawdz sobie tego corone, dobry zeby przytrzymac pile , pokrecic sie i podac na ostatnie minuty , 5/5 skilla i nogi , za te 10k to potezna karta :)
  • Odpowiedz
@Fifi7: nie jestem skillerem, ale nie wiem czemu nie zwrocilem na niego uwagi wczesniej, bo poza podaniami nie odstaje od Trossarda, a 5* slabszej nogi jest przepotezna bronia
  • Odpowiedz
@Fifi7: Masz racje, ale to jest kolejny rak tej gry. Akurat Sancho to calkiem dobry gracz w rzeczywistosci, ale 3/4 ludzi trzyma na lawce jakichs ogorkow, ktorych jedynym atutem jest sprint i wpuszczaja ich na ostatnie 10 minut, zeby wylewowa obrona miala sie gdzie pogubic...
  • Odpowiedz