Wpis z mikrobloga

Telepie mnie jak slysze, ze Orlen wydal 100 mln, zeby zostac sponsorem drugiego najslabszego teamu w f1. Jaki to jest sukces? XD #!$%@? 100 mln to kazdy potrafi.

Dlaczego orlen to gowno firma:
- monopol na wydobycie i handel paliwem w kraju
- zerowa innowacyjnosc
- prowadzi interesy za granica pod innym brandem bo sie wstydzi pochodzenia
- panstwo ma pakiet kontrolny
- zarzad i rada nadzorcza wybierana z klucza politycznego

Ta firma niczym nie rozni sie od pgnig, pge czy poczty polskiej. #orlen #f1 #kubica #powrutcontent
PoczciwyChlop - Telepie mnie jak slysze, ze Orlen wydal 100 mln, zeby zostac sponsore...

źródło: comment_p7P2tNrZ3QpZqr8nS8fCVKdn6aNpJKRN.jpg

Pobierz
  • 47
@PoczciwyChlop: nie wiem czy słyszałeś ile zarobili na "#!$%@?" pieniędzy w zeszłym sezonie na najgorszy zespół w stawce (dali 10 mln euro, zarobili 110mln zł, a wygenerowali ekwiwalent reklamowy na poziomie 400mln gdzie na transmisjach prawie wcale nie pokazywali Williamsa). Teraz mogą zarobić jeszcze więcej przez sponsoring tytularny, ale najlepiej wypowiadać się jak się tematu nie zna. A co do prowadzenia interesów za granicą pod innym brandem... poczytaj trochę o tym,
@PoczciwyChlop: nawet jeśli wyniki podkoloryzowali to na pewno nie wyszli źle na zeszłorocznej inwestycji. Jakby byli na minus to nie pchaliby się do sponsorowania Alfy i dalszych planów tylko kopnęliby Kubicę w dupę i zawinęli się z formuły
@PJakPrzegryw: na tym polega budowanie marki. Jak wchodzą nowe buty i nazywają się the Best, to znajdzie się jakaś grupka osoba, która będzie je kupować, ale w starciu z nike czy adidasem szans nie mają, jednak kiedy te same buty założy na finał ligi mistrzów Messi, Ronaldo czy ktoś inny to nagle wszyscy o nie pytają. Az boli, że trzeba tłumaczyć. Może im to nawet nie wyjść w pierwszym roku, ale