Wpis z mikrobloga

@zabkakapka: Anita Głowińska pewnie długo myślała nad tak skompilowanym imieniem

also może jestem lewakiem ale pierwsze co tu zauważyłem to że bajka z kotem-kobietą jest o sprzątaniu czyli kultywujemy XIX stereotyp kobiety motzno xD
  • Odpowiedz
@Dottore: problem nie leży głównie w wychowaniu kobiet a raczej mężczyzn ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Obie strony muszą się takimi rzeczami zajmować jeszcze nie żyjemy w czasach gdzie wszystko nam boty uporządkują
  • Odpowiedz
@zabkakapka: Czemu mężczyzn? Może to problem w naszym społeczeństwie

na zachodzie robią bajkę o księżniczce z innego wymiaru która walczy z siłami zła a w polsce robimy kicia gotuje i sprząta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
also może jestem lewakiem ale pierwsze co tu zauważyłem to że bajka z kotem-kobietą jest o sprzątaniu czyli kultywujemy XIX stereotyp kobiety motzno xD


@Dottore: o ile jestem za zwracaniem uwagi na takie rzeczy to akurat w tym miejscu nie doszukiwalbym się seksizmu i promowania stereotypów (szczególnie, że tylko na podstawie tytułu i okładki). Po prostu bohaterka książeczek jest płci żeńskiej a te książeczki produkują masowo (jest ich chyba z kilkadziesiąt,
kooolega - > also może jestem lewakiem ale pierwsze co tu zauważyłem to że bajka z ko...

źródło: comment_NLPp33doAZCj4HyN6oQQV0TPF2DcZRHI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz