Wpis z mikrobloga

#kryminologia #kryminalistyka #filmdokumentalny #film

Właśnie skończyłam oglądać "Syn, świadek, oskarżyciel" i powiem wam, że warto zobaczyć. W 1999r. dwunastoletni chłopak składa zeznania jako świadek morderstwa matki, przypieczętowując tym los ojca. Po 26 latach wraca do tematu, spotyka się z ojcem itp. Sporo emocji.

Jestem na świeżo po obejrzeniu i jakoś ciężko sklecić kilka zdań do kupy. Polecam no.
  • 7
@aczikibom hm nie wiem. Oglądałam w telewizji na kanale Investigation Discovery, jest jeszcze do powtórnego odtworzenia jeśli to coś pomoze, ja nie mam nagrywarki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Zmorka: na ID jest kilka takich dłuższych filmów. Jest film o Tedzie Bundym. Jest o Gypsy, której matka wymyślała choroby. Ostatnio leciał 3-godzinny film o zabójstwach dzieci w Atlancie. Kanał dostępny w Vectrze od pakietu Złotego w górę.
@mroczny_dzyndzel tak, już przerobiłam Teda, Gypsy oraz kilka innych spraw, które wcześniej znałam np. z podcastów. Od paru lat mam lekkiego fioła na tym punkcie... Ale telewizję dopiero założyliśmy niedawno, więc nadrabiam ( ͡º ͜ʖ͡º) Widzę, że o Atlancie jeszcze do odtworzenia, może zdążę zobaczyć.