Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MlLF: powłoka schodzi, niektórzy ścierali ją całą i naklejali cienką folię dla ochrony.
  • Odpowiedz
To tluszcz z klawiszy odbija sie na ekranie


@Dzejkobini: Wpis sugeruje jakby opu nie udało się usunąć w ogóle tych plam. Tymczasem zwykłe przetarcie nawet suchym papierem powinno rozwiązać problem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MlLF: nie da się, to jest wada nowych srakbuków. zmniejszyli tą gumkę na około ekranu i teraz ekran rysuje się od klawiszy. Praktycznie w każdym nowym srakbuku to widzę u siebie to samo mam. Jedyne wyjście to oddać na gwarancję i skladac modły żeby wymienili ekran (samej powłoki się nie da)
  • Odpowiedz
Jakie szło :D macbooki nie mają żadnego szkła na ekranie :) To porysowana folia na matrycy od klawiszy na klawiaturze.


@komw: To na czym jest naklejona ta powłoka? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Na tym na czym 99,99% mają laptopy. Na foli. dopiero pod spodem jest któraś z kolei warstwa to szkło. Czasami w ekranach dają szkło jeszcze przed samym wyświetlaczem, ale nie w laptopach. Niepotrzebnie by to podnosiło wagę laptopa.
  • Odpowiedz
Na tym na czym 99,99% mają laptopy


@komw: Lapki nie mają folii. to jest warstwa szkła albo innego poliwęglanu.

No i ciekawi mnie twoja teza, że ktoś nakleił folię na folię xD
  • Odpowiedz
@MlLF: to jest przetarta powłoka antyrefleksyjna. Jeżeli komp nie ma 4 lat, oddaj do iSpot, idream czy Cortland to za darmo Ci wymienia cała górę w ramach programu Apple. Sam tak miałem, 5 dni czekania i komp jak nowy.
  • Odpowiedz