Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w związku od roku, nie mieszkamy jeszcze razem, ale planujemy niedługo. Moja różowa ma 31, ja 27 lat. Nie wiem, co mam teraz zrobić, jak zareagować.
Oznajmiła mi, ze kupuje mieszkanie i bierze na siebie kredyt. Spytałem czemu nie wspólny skoro jesteśmy razem i będziemy przecież razem mieszkać to powiedziała mi, ze chce go brać sama, bo co by nie było to mieszkanie będzie jej sprawa.
Strasznie mnie to zabolało i nie wiem jak teraz poprowadzić ten związek, nie odzywam się do niej od kilku dni, bo powiedziałem, ze muszę przemyśleć. Ja nie mam sam zdolności kredytowej, myślałem, ze weźmiemy kredyt razem i razem będziemy spłacać. Tak to w przypadku rozstania zostaje z absolutnie niczym i jestem w plecy z planami mieszkaniowymi. A jeśli nadal będziemy razem to jak to będzie, ze będę jej mezem, a mieszkanie nie będzie w żadnym stopniu moje?
Jak to rozwiązać, jak ją namówić na jakaś współwłasność? Ja tam będę mieszkał, będę miał wkład w rachunki, umeblowanie, pewnie potem remonty.
#logikarozowychpaskow #kredythipoteczny #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 56
@AnonimoweMirkoWyznania:

jestem w plecy z planami mieszkaniowymi


Z jakimi planami? Przecież twierdzisz, że nie masz zdolności kredytowej.

Jak to rozwiązać, jak ją namówić na jakaś współwłasność? Ja tam będę mieszkał, będę miał wkład w rachunki, umeblowanie, pewnie potem remonty.


Jak różowa jest na tyle mądra i ogarnięta, żeby brać mieszkanie samemu, bez babrania się w jakieś współwłasności to ciężko będzie ją nakłonić na spółkę, bo dla niej to kompletnie nieopłacalne.
@AnonimoweMirkoWyznania to weź sobie sam kredyt na inną chatę i wynajmuj. Ktoś będzie Twoje spłacał. Jak się rozstaniesz, to nie zostaniesz z niczym. Ewentualnie odkładaj sobie gdzie tyle samo, co ona spłaca kredytu co miesiąc.

Dobrze robi, że sama bierze. W razie rozstania, mniej problemów
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś jeszcze guwniorz, a ona pywnie kanciorz. Poza tym słaby bait.

Tak serio to sobie znajdź laske 5 lat młodsza. Same profity, a jak będzie chciał brać kredyt to ty zapewne będziesz mieć juz lepsza pracę i zdolność