Wpis z mikrobloga

Mirki, ktoś korzysta z Plusha ABO i jest w stanie mi opisać, jak to to działa za granicą? Obecnie oferta na 25zł daje 10GB internetu w PL, 2,5 za granicą plus pakiety Social itp. Widziałem, że można dokupić też do 5 pakietów za 5 zł, czyli mieć efektywnie 5GB w Roamingu za 50zł, co już by mnie zadowalało. Wiecie jak z zasięgiem za granicą?

Jestem u @MobileVikingsPL i generalnie jestem zadowolony, tylko macie podły zasięg w Dojczach, będę musiał przez to zmienić operatora :(

A może jeszcze inne opcje? Jestem za granicą 50% miesiąca.

@Soho może Ty coś pomożesz?

#plush #roaming #internetmobilny
  • 4
Za miedzą najlepiej mieć dualsima i dwie karty różnych operatorów, tam gdzie roamingowe Orange mi nie łapało to łapały Wikingi (chyba pod Vodafone się podpinali) i na odwrót, szczególnie na wszelakich halach :P
Na Wikingów się ostatnio trochę wkurzyłem że nie można za roamingowe pakiety zapłacić ze swojego nabitego salda, mało fajna rzecz :<
@Soho: no właśnie mi się tylko z o2 łączy, a zależałoby mi na Vodafone. Nie umiem nigdzie znaleźć listy partnerów roamingowych dla naszych operatorów i tu jest problem. BTW mam oczywiście Dual Sim, tylko że z podziałem na służbowe / prywatne. Nie trawię 2 telefonów po kieszeniach :D
@rod3nt: z początkiem tego roku w PlushABO za 25 zł masz już do wykorzystania 3,17 GB z UE, a za dodatkowy pakiet 5 zł otrzymasz 1,06 GB w UE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętaj też o Polityce Uczciwego Korzystania (PUK).
W ramach PUK weryfikowane jest niewłaściwe/ niestandardowe korzystanie przez Klienta z usług w Roamingu Regulowanym.
Za niewłaściwe lub niestandardowe korzystanie uznaje się:
· korzystanie wykraczające poza okresowe
@Specjalista_Plus: Da radę przenieść (PLAY prepaid -> plush abo) i aktywować do soboty jak z rana w poniedziałek zgłoszę? Kurier pewnie zawita we wtorek, ale zależy mi na tym, żeby stary numer działał do soboty na nowej karcie. Można gdzieś pocisnąć, żeby to przyśpieszyć? Gdzieś wykopek pisał, że mu pisali, że numer aktywują po 2 tygodniach. Jeszcze pytanie: Czy w plush abo na czas nieokreślony też jest roaming te 3GB za