Wpis z mikrobloga

Mirki, cepik to działa czy niekoniecznie?
Sprawdzam auto, dane wpisuję poprawnie a dostaje komunikatem jak poniżej:

Niestety, w Centralnej Ewidencji Pojazdów nie ma pojazdu o podanych danych. Sprawdź czy dane są wpisane poprawnie. Możesz sprawdzić, czy informacje o pojeździe są dostępne w zagranicznym rejestrze, logując się do Profilu zaufanego (eGo). Kliknij tutaj aby przesłać dane do systemu zewnętrznego w celu wyszukania pojazdu w dostępnych zbiorach danych.


Auto jest "swoje" więc to nie jest problem z autem.

#cepik #motoryzacja #historiapojazdu #kiciochpyta
Unik4t - Mirki, cepik to działa czy niekoniecznie?
Sprawdzam auto, dane wpisuję popr...

źródło: comment_gXOJBrZDOiEqjuqGbRHRX1Sxgf3G3ujt.jpg

Pobierz
  • 11
@Unik4t: Mi dziś potencjalny klient na moje stare auto "uciekł" bo mojego auta nie ma w ewidencji - miesiąc temu tam był a teraz wziął się i znikł.
Jeszcze nieszczęśliwie mam datę pierwszej rejestracji 01.01 i faktycznie nawet chłopa rozumiem - wygląda to na jakąś ściemę. Kontakt się urwał :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tiacocstoe: no ja się właśnie obawiam, że jest to samo i u mnie. Sprzedaję auto które jest w rękach od kilku lat, gość był na prawdę zainteresowany i nagle po wysłaniu danych 0 odzewu.
Dziękuję pan CEPiK
@Unik4t: No ta sama sytuacja chłop sie przestał nagle odzywać a już miał jechać do mnie. Nawet trudno mieć do niego pretensje, bo jak ktoś nie kuma czaczy to mu się nie wytłumaczy. Nie ma auta pewnie jakiś oszust. Póki auto nie wróci do bazy to nawet nie wystawiam ponownie bo szkoda prądu :/