Wpis z mikrobloga

tego trojkatnego przeplaconego destroyera moglbym jebnac na szafke nocna i rano tylko podnosic z niego okulary i inne takie rzeczy, bo nie widze uzytku z metrowego trojkata ktorego nie da sie w innej pozycji ustawic nizeli na płasko, no ale cóz, za rok lego wprowadzi executora 9 k czesci za 20 k zlotych, see ya
@Tomahawkkk: przynajmiej nie przeplacales za co niektore ucsy, nie mowie o kazdym bo ja jestem w stanie zrozumiec cene falcona slave'a y winga etc ale za szary trojkat który ma troche płaskich płyt to gruba przesada, zresztą co ja sie będe rozpisywać, wystarczy poszukac na reddicie opinii na ten temat jak i na oficjalnej stronie lego, hogwart przynajmiej ma bardzo w porządku cene do tego co dostajemy.
@vortange05: rzeczywistym uzasadnieniem jest licencja Disneya, za która trzeba zapłacić.
Masz racje, ze zestaw jest przepłacony, natomiast mam alergie na atakowanie kogokolwiek za to jak wydaje swoje pieniądze, bo to jest tak jakby niczyj biznes. Z kolei wyszukiwanie realnego zastosowania dla klocków Lego kupowanych w ramach hobby jest dla mnie niezrozumiałe. Z założenia to ma sprawiać frajdę, a nie eksponować książki, wozić do pracy czy gotować obiad.
@dobrzecisiewydaje: Nie atakuje cię z tego powodu, wydawaj pieniądze na co chcesz, po prostu stwierdzeniem ze jest to przepłacony zestaw stwierdziłem fakt a nie miałem z tyłu głowy na #!$%@? placilas lego i w ogóle po co to wspierasz disneya, dopóki własnej złotówki nie włoze w kupno tego nie moge mieć nikomu za złe bo gdzie tu logika xd,
a druga sprawa to nie chodziło mi całkiem o takie zastosowanie, jeśli
@vortange05: dlatego są spakowane ciagle w pudła i czekają na więcej miejsca, geniuszu ( ͡º ͜ʖ͡º)
A i jeszcze cię uspokoję, bo ostatnio po moim komentarzu na temat UCSow SW chyba cię coś zapieklo - jestem fanką SW, znam całe uniwersum i LORE, jak to ująłeś ładnie.
@dobrzecisiewydaje: A wiesz ze bardzo mi to wisi na co czekają? xD Dla mnie mozesz to trzymać i sprzedać za 10 lat nawet, wali mnie to tak troche bardzo, poza tym zapiekło mnie to STRASZNIE, MAN ze spytałem z czystej ciekawości czy te sety są kupowane ze względu na ich wielkość i miłość do samego lego czy moze jednak z tego ze tak uwielbiasz star wars i znasz sie na tym