Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten ostatni gniot z "deklaracją" pójścia do ośrodka Majora:) Coś pięknego. Prędzej Konon pójdzie do pracy niż Major da się zamknąć na odwyku.
Widać to dobitnie bo nawet nie jest w stanie przyznać że jest uzależniony, a jeśli osoba sama nie chce tego zmienić to choćby był na odwyku 10 lat to nic mu to nie da.
Dziwie się tylko tej Monice że jest tak naiwna że myśli że po pierwsze Struś da się zamknąć na odwyku, a po drugie że tak uzależnionej osobie jak Major wystarczy 8 tygodniowy odwyk i już nigdy nie sięgnie po żadne używki. Widać że poziom świadomości odnośnie uzależnień w naszym kraju jest niski.
#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 5
@dizel81: Masz rację,na którymś filmiku mówi tak jakby to przez Monkie było ten jego niteo trip białostocki.Ja myślę,że ona robi to bo chce mu pomóc.Chociaż dziwię sie jej,że go pod dach wypuściła,kiedy jeszcze chwilę twmu gadał na nią. Stasznie zakłamany z niego typ.
@dizel81: Dodam jeszcze,która kobieta chciałaby stworzyć związek z kimś takim,nie wspominając,że on prawie czytać i pisać nie potrafi.Jednego sensownego zdania sklecic.To nitro takie spustoszenia w jego mózgu poczynił,że on normalnym to już nie będzie
@Ane82: A wedlug mnie, mońka gra. Specjalnie odciągneła ćpuna od szkolnej co jest jednoznaczne ze słabnącym zainteresowaniem szczudlakiem. Kiedy część widzow zapomni o pasozycie , wtedy mozna zrobic go slupem a do tego czasu niech sie utrzymuje z tych 30k na koncie. Jak juz ktos kiedys pisał na tagu-skoro mońka jest wielce empatyczną osobą to czemu nie pomoze komus na miejscu tylko namierzyla menela na drugim koncu Polski i na siłe
Może masz rację. W każdym razie Suchodolski,to kawał zakłamanej mędy, siedział 4 lata u Kononowocza żarł z blaszanej michy,a teraz wielki celebryta osrywa dupe dla Konona,jak to mu tam złe było. A niech go #!$%@? na kasę.W pewnej chwil nawet mi się przez moment żal go zrobiło,ale teraz widzę jaki z niego padalec,do tego ameba umysłowa.Grosza bym mu nie dała,wolę dać na naprawdę chorych potrzebujących ludzi!