Wpis z mikrobloga

Widziałem dzisiaj takiego typowego Sebę, co podczas chodzenia gibie się jak #!$%@? rezus, znacie ten styl poruszania? Za sam sposób chodzenia można by dawać 2 lata w zawiasach na 5. No w każdym razie Seba był ubrany oczywiście w dres i to jakiś wyjątkowo brzydki, patrzę uważniej, a to Armani XD Czyżby patofashion poszedł w kierunku drogich marek z Włoch? Zdjęcie poglądowe.

#patofashion #seba #armani #moda #modameska #heheszki
Pobierz pogop - Widziałem dzisiaj takiego typowego Sebę, co podczas chodzenia gibie się jak #...
źródło: comment_P54wPd9UxJ1NIz1LnTaEP6J9IKnHziKw.jpg
  • 14
@pogop pamiętam jak dresy w moim mieście wyzywały ludzi od bananów bo mieli troszkę droższe ubrania,potem te dresy wyjechały za granicę i wrócili,co zrobili?#!$%@? cały hajs na ubrania Armaniego,Lacoste i inne znane "ekskluzywne"marki XDDDD nawet znam osobiście jede przypadek gdzie gość kupił jakis dość drogi zegarek wydając na niego wiekszosc przywiezionych euroskow który potem sprzedawal bo się skończyła kasa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pogop: Ile na mieście widzę patusów którzy kiedyś latali w trzech paskach, jakichś bluzach patriotycznych i antypolicyjnych czy ciuchach od raperów a teraz sztywniutko armani, lacoste i hilfiger z grupek na fb albo olx za kilka dyszek. Jeszcze mi kiedyś Sebek którego znam ze szkoły powiedział, że się w #!$%@? dałem zrobić jak kupiłem bluze za 400 zł bo on mi z tej firmy by załatwił za stówkę. ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pogop: kolega niech odróżnia Emporio Armani, produkującego majty i dresy dla Karyn i sebkow (tylko w oryginale dla tych co dostają zasiłki w EUR czy GBP) od Giorgio Armaniego.