Wpis z mikrobloga

Ludziom po 40 roku życia naprawdę #!$%@? xD. Przedwczoraj dwie osoby chciały mnie zlinczować na Facebooku, bo stwierdziłem, że miś koala to głupie zwierzę, a wczoraj jeden koleś zwyzywał mnie od głąbów, bo napisałem mu, że młodzież wcale nie jest gorsza niż kiedyś, tylko media są wszędobylskie i sprzęt nagrywający ogólnodostępny, więc poprostu się częściej o tym słyszy xD. Co najśmieszniejsze koleś potraktował mnie jak dziecko twierdząc, że o wiele więcej w życiu widział i ma porównanie miedzy tym co było a tym co jest teraz (kiedyś to było xDDD). Powiedziałem, żeby nie robił z siebie takiego wielkiego mędrca bo sam ma 49 lat, a ja 32, więc też swoje widziałem. I tu go #!$%@? z nerwów strzelił xD. Nadmienię, iż koleś był punkowcem za młodu i przećpał oraz przepił pół życia (leczył alkoholizm). W dodatku żyje ze zbierania złomu i mieszka z matką XDDDD.
#bekazpodludzi #patologiazmiasta #heheszki #nosaczsundajski
  • 65
No i jeden komentarz mówiący o tym że jakaś aktorka to debilka bo urodziła dziecko w wieku 47nlat. Onesu jak się autorka wpisu spultała i kazala mi się usunąć z jej profilu


@muchabzz: wg ciebie 47 kobieta, to debilka, bo urodziła dziecko? no jeśli ten komentarz uważasz za błyskotliwy, to gratuluję intelektu. Mentalniey poziom gimbazy rechoczącej z dziadka, bo się poslizgnął na śniegu. Jeśli masz ponad 40 lat i uprawiasz taki
@KozakCzerwony: To chyba wszędzie xd U mnie w mieście wycięli dupne drzewo i koleżanka jako jedna z nielicznych napisała, że skoro wycięli znaczy, że było zagrożenie dla ludzi, to jej pisali, że jest głupia, nie zna się, a jedna babka wyparzyła z tekstem, że życie tego drzewa jest więcej warte niż jej marne życie XDDD A ona grzecznie jej pisze, że jest strażakiem i studiuje ratownictwo i ma nadzieję, że nir
@vostok: tak. Wg nie Cameron Diaz bo chyba to ona była jest debilka. Oczywiście ma tyle kasy że jak by to dziecko mimo mieć Downa ( prawdopodobnie bliźniaki nawet) to by je bez najmniejszego wzruszenie wyskrobała. W dowolnym kraju gdzie by ją wyskrobali bo kasę ma i stać ją. Down zresztą to tylko jedna z niewielu przypadłości na jakie jest narażone dziecko. Wrodzone wady serca , wzroku , opóźnienia w rozwoju
idź być głupi gdzie indziej


@muchabzz: przecież zawsze istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia jakiejś wady u dziecka. Bez względu na wiek. Może być mniejsze lub większe, ale zawsze, każda ciąża jest obarczona pewnym ryzykiem i nie tylko wiek ma tu znaczenie.
Zatem wg twojego toku rozumowania, to każda kobieta decydująca się na ciążę jest debilką. Nie mówiąc o twoim upośledzonym komentarzu, który odnosił się do tego, że dziecko już urodziła i to najwyraźniej