Wpis z mikrobloga

@TSP89: chyba nam nie odpowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Masz już może maszynę? Próbujesz coś sama? Chciałabyś też nauczyć się konstruować ubrania?
Ja już mam, uszyłam jedną spódnicę, poszewkę na poduszkę i trzy pluszaki, ale chyba chciałabym wiedzieć, czy nie popełniam jakichś błędów. No i w przyszłości chciałabym umieć konstruować ubrania.
@pingwinowa myślę o tym, by szyć sobie ubrania. Na razie nie kupowałam maszyny, gdyż nic nie potrafię i nie wiem, czy mi się szycie po prostu spodoba. Dlatego myślałam by iść na kurs by zobaczyć, czy mi to w miarę wychodzi, czy to ogarniam. Dopiero później zakup maszyny.

Mój przyjaciel szyje i dużo uczy się online.

Ile płaciłas za swoją maszynę
@TSP89 zapłacilam za nią 250 zł. Kupiłam używaną. Ale nadal kompletnie się nie znam na maszynach. Nawlekanie nici górnej nie trudne. Dolnej też nie. Trochę nie ogarniłam na początku jak ustawić ścieg i szyłam funkcji obszywania dziurek xD Husqvarna viking 370 chyba, o ile dobrze pamiętam, póki co wydaje mi się spoko, widziałam też dobre opinie o samych husqvarnach. A np nowe łuczniki to podobno dramat...
@pingwinowa eh czyli dramat XD

Mam nadzieję że się w końcu za to zabiorę bo chciałabym mieć super ubrania, a w sklepach są 1.mega drogie 2.trudne do zdobycia

Stąd pomysł z maszyna
@TSP89 ogólnie to czasem starsze maszyny widzę czaaaasem na grupie "śmieciarka jedzie-warszawa". Rzadko, ale warto mieć na to oko. Ja wypatrzyłam jedną, nawet mogłam być pierwsza do odbioru bo brak komentarzy (a komentarze w takich postach to pojawiają się nagle w dziesiątkach xD), ale byłam właśnie po zakupie tej i stwierdzilam "a gdzie ja to postawię". Teraz trochę żałuję ale trudno xd. Czasem można coś spoko wyhaczyć na olxach też taniej. Każdy