Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirunie, robię pierwsze w swoim życiu #rozdajo
Oddam komuś z Was w pełni sprawną kartę GTX 970 4GB
Ponieważ nie chcę się zdawać na rzut losem i wysłać ją kompletnemu randomowi, który niekoniecznie się nią nacieszy, albo sam opyli ją na Allegro, postanowiłem ludzi jakoś przefiltrować. Zwycięzcą zostanie ten (lub ta), kto najlepiej przekona mnie, że z tej karty będzie miał największą radość jako #pcmasterrace Forma jest dowolna, może to być tekst, fotka, gif, filmik, a nawet kuźwa piosenka nagrana samemu, sky is the limit. Ten, kto najlepiej mnie przekona, dostanie kartę wysłaną na mój koszt.
Macie czas do niedzieli 12/1/2020 do godziny 20:00 polskiego czasu.
Konkurs jest legitny, stawiam dziesięć lat mojego konta tutaj jako gwarancję.

Edit: zielonki dupa cicho!
Felidiusz - Mireczki i Mirunie, robię pierwsze w swoim życiu #rozdajo 
Oddam komuś z...

źródło: comment_AR3QgeVLyc0wI5IdmbQcm03jlVA3MCuP.jpg

Pobierz
  • 280
@Felidiusz: moj kuzyn ma bieda lapka przez co sie wq kiedy razem gramy, niestety nie ma zbytnio kasy aby sypnąć od tak 5cioma k. Wpadł na pomysł aby używać zewnętrznej karty graficznej, ma chwole obecną juz kupił sobie docka natomiast dalej czeka na dobrą ofertę cenową na jakąś kartę.. To właśnie jemu bym ją oddał, co by sie Morda cieszył.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@carumus1: to jest Gigabyte MA770T-UD3P? Jeśli mam rację i masz socket AM3 to jaki tam masz procesor? Bo z całym szacunkiem, ale nawet Phenom II x4 965 będzie bottleneckiem dla GTX 970 i karta się będzie po prostu marnować.