Wpis z mikrobloga

  • 53
@WarmWeather to teraz ja ci zarzucam #!$%@? bo dawniej ludzie wchodzili w zwiazki i usamodzielniali sie dużo wcześniej, np dostając mieszkania spółdzielcze od zakładów pracy lub miasta. Każdy to wie, tylko nie ty
  • Odpowiedz
@Kamil_O: dużo wcześniej, czyli średnio w wieku 19-20 lat? Aktualnie to wygląda jakoś 22-23 bo są lepsze warunki życia i jest więcej możliwość. Dawniej byli ludzie którzy byli mniej zaradni i bardziej zaradni. Dziś też. Są ludzie którzy mają 40-45 lat i nadal mieszkają z matką? Są. Są ludzie którzy wyprowadzili się zaraz po "18" teraz i kiedyś? No są.
  • Odpowiedz
@Kamil_O: Trzeba być kompletnym nieudacznikiem żeby w wieku 25 lat żyć na garnuszku rodziców i nie chodzi mi o fakt samego mieszkania w domu rodzinnym tylko, że sie jest na ich utrzymaniu


@niewiemjakiwybrac: wydaje mi się, ze większość 25-latków się dokłada do rachunków, po prostu ich nie stać, by pójść na swoje, przynajmniej tak robią moi znajomi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ggol:

dziwne, bo wszedłem na stronę Eurostatu (zamiast artykułu) i wyniki są jeszcze


Nie ma w tym nic dziwnego, przeczytaj tytuł badania. Eurostat liczy od 18, a więc wlicza dużą grupę studentów.
  • Odpowiedz