Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mireczki problem jak #!$%@?

Na wstepie powiem, ze pochodze z zadupia zabitymi dechami z polski z. Mieszkam z dwiema siostrami, mama i niedorozwinietym bratem. I to nie sa zarty. Moj brat jest niedorozwiniety i musze sie nim ciagle opiekowac odkad tatko kopnal w kalendarz. Pracuje u prywaciarza w sklepie spozywczym. Dobry chlop, tyle ze juz sam ma ten swoj biznes w dupie. Rozstawiam towar na polkach i dowoze do klientow. No ale do rzeczy: Mialem zlecenie od szefa zeby podjechac z towarem do jednej babki. Poznalem wtedy Ją: Nazwijmy ja Beata. #!$%@? mircy 10/10. Od razu zlapalismy wspolny jezyk. Opowiedzialem jej o mojej rodzinie, o bracie, o mamie itp. Przegadalem z nia kilka godzin (mialem #!$%@? ze szef czeka w sklepie, bo i tak robie mu laske ze u niego robi za psie pieniadze, chociaz moglbym pracowac w markecie nieopodal) Jeszcze kilka razy sie spotkalismy i tutaj pojawia sie problem. Ona chce poznac moja mame. Pomyslalem ze to dziwne ze nowo poznana dziewczyna chce od razu poznac moja matke, ale nawet nie w tym problem. Nie chce zeby wiedziala w jakich warunkach mieszkam XDD #!$%@? Mieszkanie bylo remontowane chyba w latach '70 deski sie uginaja pod stopami, tapeta odlazi, lazienka to kibel i kran bez kafelek i wanna w ktorej codziennie kąpie swojego brata bo sam nie umie. A co do samej mamy to ona od smierci ojca spasla sie jak swinia i wazy chyba z 200kg XDD Mowilem jej o tym ze nie chce poznac mojej mamy ale ona nalega. Mircy co mam robic bo wstyd jak #!$%@?. Jak zobaczy jak mieszkam to ucieknie w #!$%@? i jej nigdy nie zobacze.

Boze jak ja chce z tamad #!$%@?, ale nie zostawie brata i mamy.

#przegryw #zalesie #pytanie #heheszki
  • 16
@DrMru: mój kolega jest w identycznej sytuacji. Też ma brata ciężko chorego. Chłopak z tego wszystkiego osiwial i się postarzal fhooy. Sam że sobą został i nawet jak opowiada mi tą swoją historię to widać że ma łzy w oczach. Smutne a zarazem #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DrMru: weź je obie na kawę gdzieś i problem znika narazie. Jak cos bedzie die ukladalo to z czasem zrozumie i oozna twoja sytuacje.