Wpis z mikrobloga

Jesteśmy poznańskim zespołem Główny Zawór Jazzu, właśnie opublikowaliśmy nasz najnowszy klip wideo i z tej okazji robimy duże #rozdajo dla Mirabelek i Mireczków! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady są proste - każdy kto zostawi plusika, ma równą szansę na wygranie naszej najnowszej Płyty, zespołowej Koszulki, płóciennej Torby i Wlepy (wszystko bardzo dobrej jakości i z naszym logo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Jedna osoba zgarnia wszystko ( ͡ ͜ʖ ͡)
Całe losowanie przeprowadzę o północy z 10 na 11 stycznia przez Mirkorandom, a przesyłka do zwycięzcy pójdzie na nasz koszt.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia naszego najnowszego klipu, zostawienia jakiegoś feedbacku tutaj, czy pod samym filmem i jeśli się spodoba - do rozsyłania go znajomym.


Jesteśmy z GZJ całkowicie samodzielni i działamy hobbystycznie, więc każda Wasza interakcja bardzo nam pomaga!

Muzycznie pozdrawiamy z Poznania! :D
#poznan #muzyka #youtube #zadarmo #cebula #jazz #polska
poetakodu - Jesteśmy poznańskim zespołem Główny Zawór Jazzu, właśnie opublikowaliśmy ...
  • 50
  • Odpowiedz
@nadsztygar: niestety wszystkie różowe u nas w zespole zajęte, ale co do tego, że piękne to wszyscy się zgadzamy bez dwóch zdań! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Strasznie nam miło, przyjemnego słuchania ()
  • Odpowiedz
niestety wszystkie różowe u nas w zespole zajęte


@poetakodu: Jak to się mówi: nie ma wagonu, którego nie da się odczepić XD oczywiście żartuję! Życzę sobie powodzenia w mirkolosowaniu XD
  • Odpowiedz
@poetakodu: dałbym plusa, bo tradycyjnie super wykonanie i tradycyjnie zaś odstawiliście strasznie irytujący detal z nagrywaniem (tym razem płynność kamery przerywana szarpaniem) ;)

  • Odpowiedz
  • 1
@poetakodu
1. Kiedy i gdzie w Poznaniu jakis koncert?
2. Zagadajcie do organizatorow Polish Boogie Festival, ktory odbywa sie w Czluchowie, mysle ze moga byc zainteresowani Waszym wystepem ;)
  • Odpowiedz
@Kaskiewicz: nie ukrywamy, że klimatyczność to jeden z naszych głównych celów, piona!

@simperium: cały czas pracujemy ciągłym poprawianiem jakości naszych materiałów i koncertów, więc w przyszłości będzie tylko lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dymass: 1. ostatni koncert w Poznaniu graliśmy pod koniec listopada, gdzie udało nam się zapełnić cały klub Blue Note, ale obecnie nie mamy bezpośrednich planów grać tutaj. Z drugiej strony, Poznań to
  • Odpowiedz
@poetakodu: czemu ten pan ma mniejszą trompke od tej pani? A tak serio to bardzo przyjemnie się tego słucha i ogólny koncept mi się podoba, chciałbym kiedyś wziąć udział w czymś takim, powodzenia!
  • Odpowiedz
@poetakodu: jako fan Postmodern Jukebox daje plusa. Już mi się gdzieś ten kawałek u kogoś na FB przewinął i przeczy on powiedzeniu, że z gówna bata nie ukręcisz;) Nawet tak wkurzająca mnie piosenka może być ciekawie zaaranżowana.
  • Odpowiedz
@Szolim: tak to już jest z trompkami, że czasem jedne som wiemksze, a drugie som mniejsze ( ͡º ͜ʖ͡º)

@toodrunktofuck: PMJ to nasza ogromna inspiracja! My oryginał całkiem lubimy, ale chcieliśmy usłyszeć go sami w takiej bardziej retro wersji :D

@mokry_sen_polonisty: jestem pianistą, ten leń najbardziej po lewej co siedzi cały utwór ( )
  • Odpowiedz