Wpis z mikrobloga

Wiecie że wkrótce nawet na beciaka nie będzie można się załapać? Zastanówmy się co sprawia że kobieta jednak wiąże się z mężczyzną który nie pociąga jej fizycznie(czytaj jest przegrywem). Kwestie pragmatyczne, taka kobieta myśli sobie
-"No cóż ten miras jest brzydki jak noc i niski jak krasnal, ale ja już pierwszej młodości nie jestem, na trwały związek z atrakcyjnym mężczyzną(czytaj Chadem) nie mam co liczyć bo nie jestem wystarczająco piękna/młoda. Hmm może jednak zwiąże się z tymi mirasem bo kredyt na mieszkanie łatwiej spłacić, utrzymać się we dwójkę też jest prościej, na starość ktoś mnie będzie wspierał, w domu meble przeniesie i w aucie opony zmieni."
Tak to działało przynajmniej do tej pory, ale obecnie w dobie wyrównywania płac, przywilejów socjalnych, feminizmu takie rozwiązanie dla kobiet staje się coraz mniej oczywiste. Bo kiedy kobieta dostanie mieszkanie socjalne/dopłaty do czynszu, wysoką pensję, mnóstwo przywilejów, opiekę zdrowotną na wysokim poziomie. To myśli sobie
-"Właściwie po co mi ten miras? Po co mam się męczyć z tym brzydalem skoro mam tindera i mogę sobie zaliczać niezobowiązująco kolesi ponad moim poziomem atrakcyjności? Skoro sama będę mogła się utrzymać i zapewnić sobie przyszłość wolę być singielkom do końca życia."
W Polsce te zjawisko nie jest jeszcze tak powszechne, bo płace u nas wciąż są na średnim poziomie, ale spójrz na zachodnie państwa szczególne duże ośrodki miejskie(Berlin, Oslo, Sztokholm, NY) i zobaczcie sobie jaki jest przyrost singli w ostatnich latach.
#przegryw #blackpill #betabankomat #tfwnogf
Pobierz Niski_Manlet - Wiecie że wkrótce nawet na beciaka nie będzie można się załapać? Zasta...
źródło: comment_nizJyRTVwSwXD6ILCmzYSSVBMabhOcGj.jpg
  • 58
@Niski_Manlet: do tego dochodzi jeszcze czynnik ewolucyjny, który mówi że kobieta wybierze lepszego samca na potencjalnego ojca swoich dzieci, bo będą one podobne do niego, a tego czynnika tak łatwo nie oszukasz bo jest on tak stary jak ewolucja :)
@Niski_Manlet uwielbiam te tematy na mirko w których przegrywy próbują interpretować zachowania kobiet mając zerowe doświadczenie i zerowe perspektywy xD

oszukuj się dalej, twórz urojone hipotezy, wrzucaj wszystkie kobiety do jednego worka, ale zrób coś dla świata i nie wychodź z tej mentalnej piwnicy
@KarPaKo: @HarrsonDW: bo osobowość się liczy ¯_(ツ)/¯ i jest ważniejsza niż wygląd. co nie zmienia faktu, że osobowość na poziomie 0 i wygląd na poziomie 0 nic nie da ¯_(ツ)
każdy człowiek ma jakieś preferencje odnośnie wyglądu potencjalnego partnera (co absolutnie nie znaczy, że musi to być Chad/inna Jessica) więc osoba mocno poza listą wypadnie niezależnie od charakteru- natomiast taka ze słabszym wyglądem ale zajebistym charakterem pewnie się
@absinth Nic z tego :) bedzie max przyjacielem poniewaz nie bedzie mial "tego czegos" przerabialem takie rzeczy, nie tylko ja i uwierz ze bez pociagu fizycznego nie da sie zbudowac dlugotrwalego zwiazku. Zreszta sam fakt tego ze partrner nas odrzuca fizycznie to cos no srednio xD Chyba zaden facet nie chcialby tego uslyszex bo to cholernie boli