Wpis z mikrobloga

#pizza #festiwalpizzy #pizzahut #protip

Kilka protipów dla osób, które planują wybrać się na festiwal i chcą iść na "rekord"

1. Najlepiej idź od pn-czw w porze "lunchowej", czyli wtedy, kiedy po prostu jest najmniej ludzi. Jeśli pójdziesz w piątek wieczorem lub sobotę w porze obiadowej to pierw w kolejce do stolika postoisz 15 minut, a potem na każdy kawałek pizzy poczekasz 15-20 minut co w rezultacie przełoży się na 3-4 kawałki na godzinę.

2. Nie pij dużo. Nie bierz żadnej wielkiej dolewki. Najlepiej weź ze sobą małą butelkę wody i weź mały łyk co kilka kawałków, aby zmoczyć gardło. Jeśli będziesz dużo pił to nie będziesz miał miejsca na pizzę.

3. Nie jedz pikantnych pizz. Gdy kelner/ka podejdzie i powie, że "Diabollo" "Z piekła rodem" "Hot Tabasco XXL" to podziękuj. Pikantne żarcie podrażnia jamę ustną, przełyk, żołądek w konsekwencji apetyt spada.

No i oczywisty klasyk i fundament "pójścia na rekord"
4. NIE JEDZ BRZEGÓW PIZZY.
rales - #pizza #festiwalpizzy #pizzahut #protip 

Kilka protipów dla osób, które pl...

źródło: comment_ewYpfIaM7ueCiRIbvbDm6Ioazsye2iNB.jpg

Pobierz
  • 8
@rales: byłem na tym pare lat temu, ale to była żenada ja #!$%@? xD wysiedzielismy tam z ziomkami nie pamietam ile, godzine, półtora? a przez ten czas kawałków tej pizzy przynieśli ledwie kilka, specjalnie roznoszą je w gigantycznych odstępach żebyś się nie najadł.
cały ten festiwal pizzy to jeden wielki scam.

timing między kawałkami który podajesz mniej-więcej by się zgadzał, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu że to scam