Wpis z mikrobloga

@andreeeTHC: @menda_pospolita: Panie worek workowi nie równy więc posługiwanie się miara typu 1/10 zamiast używania mg jest złe i może komuś narobić biedy. Nie wiem do jakich narkotyków możesz porównać koks, ale zdecydowanie nie jest to najbardziej euforyczny narkotyk i nie zawsze musi być ta euforia w hooj. W 300tys mieście nie ma problemu z ogarnięciem z kilku źródeł i ceny zależnie od jakości i znajomosci wahają się od 300zl
@bigb00m: znawco, a sprawdzaleś kiedyś czystość na odczynnikach chemicznych, że masz wiedze kiedy co żarłeś? Bo to jedyny sposób na zbadanie w 100% co jest w danym prochu. A 1/10 to podaje miarę wagi ze standardu iso jaki występuje od lat na dzielni. Kto kumaty ten wie panie nadopiekuńczy
@andreeeTHC: Tak sprawdzałem, jak również zapewne w przeciwieństwie do ciebie miałem okazje żreć kokainę w obu Amerykach, Azji i kilku krajach europejskich. Bardzo możliwe że jednak coś na ten temat wiem.

@elsaha: Nie zgodzę się że mixy z fetą pachną chrzanem. Dobry koksik smakuje właśnie chrzanowo albo daje benzyną.